Noriu labai padėkoti savo 4 sekėjams. :))* Miela, kad per 2 savaites tiek sulaukiau. Taip pat, džiaugiuosiu tuo, kad tuoj pasieksiu 300 peržiūrų skaičių. Jūs faini. :D*
O šiaip šią savaitę skelbiu savo pertraukos savaite. Nes labai daug darbų susigrūdo. :// Tad naują ff dalį įkelsiu tik šeštadienį. Bet mano istorija neturi labai daug skaitytojų, jog galėčiau susilaukti labai daug kritikos dėl to ir taip pat liūdesio. Be to pastebėjau, kad labai daug merginų jas rašo, tad manau manęs, net nepasigesit. :D Tad susitiksim tik šeštadienį. Sėkmės jums. :*
Dar ir kaip pasigesim :)
AtsakytiPanaikintiaww, paglostei širdį. Na tada jei spėsiu viską įkelsiu ankščiau ;)
AtsakytiPanaikintiNauja skaitytoja :DD. Šiandien radau tavo istoriją ir laaaaaabai man patiko, ypač, kad apie Niall. Tu teip tikroviškai apie Narniją rašei - aš čiut nepatikėjau kad tokia rimtai yra :DD
AtsakytiPanaikintiLabai laukiu kitos dalies :>
su ta Narnija pamaniau, reikėjo normaliai Lietuvą parašyt, bet nesvarbu tingiu taisyti. :D labai malonu, kad patiko. :>*
AtsakytiPanaikinti