penktadienis, balandžio 27, 2012

17


 *Iš Niall pozicijos*
Lydėjau ją žvilgsniu iki tol kol ji jau buvo prie savo namo įėjimo. Pamojavau jai ir žingsniavau link viešbučio. Parašiau Harry'ui ką jie veikia. Gavau atsakymą, jog kątik atsikėlė ir dabar pusryčiauja. Pasiteiravo kur aš. Šiuo metu net nežinojau kur aš. Tiesiog ėjau taku, kuriuo ėjome su Bela. Atrašiau, jog einu link viešbučio. Visą kelią link jo galvojau apie Belą. Ta mergina gali pavergti širdį per pusvalandį. Priėjau "Senąjį" parką. Taip vis dėl to nenukrypau ten kur nereikia. Tipenau link viešbučio. Pagaliau aš čia. Vaikinai pasakė, kad jau rytoj išskrendame. Tad per šiandien reikia susikrauti visus daiktus. Gaila, tik to, jog aš išskrendu šiame mieste, o ne ten kur ir Bela. Galėčiau jai iš paskos sekti, kad ir į kitą pasaulio kraštą, bet pareiga yra pareiga ir turiu skristi UK. Vis kankina ta mintis, kad mes tik šiandien taip normaliai pabendravome daugiau negu pusvalandį, o aš ją jau įsimylėjau... Bent jau taip manau.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą