*Iš Niall pozicijos*
*Brr brr* sudrebėjo stalas. Mano telefonas. Nežinomas numeris. Gal tai Bela? Atsirakinu ir taip tai tikrai Belos žinutė.
Bela: Sveikas, čia Bela. Mano vienintelė directioner iš visų draugių negali su manimi eiti susitikti, tad eisiu tik aš. Kur susitiksime ir kada?
O taip ji susidomėjo mano pasiūlymu. Heh ir draugės nesives dar geriau.
Aš: Labas. Tai nieko tokio. Vietų čia nežinau. Bet gal kur nors kur mažiau žmonių. Arba gal anksti ryte kol žmonija miega ir niekas mūsų nematys? Pati supranti žurnalistai, directioners. Nenoriu bėdų. :)
Tuo labiau Paul supyks... Sunku būti žvaigžde. *Brr brr*, o atrašė.
Bela: Gerai. O kada tas anksti ryte? Be to jei nori nuošaliau tai tinka "Senasis" parkas. Ten žmonių visada būna mažiau, nes "Naujasis" parkas su daugiau pramogų ir visa kita.
Em kur tas "Senasis" parkas? Ai nesvarbu gi turiu GPS savo Blackberry'je.
Aš: Gerai man tinka. O ankstus rytas tai būtų 6 am. Tiks? Ar per anksti?
Tikiuosi jai ne per anksti, nes vėliau žmonės bunda.
Bela: Sutarta. 6 am "Senajame" parke. :)
Taaaaip!!! Kaip laukiu rytojaus. Jaučiu kaip šypsena pati keliasi ligi ausų.
Aš: Tai tada saldžių sapnų. x Aš jau einu miegoti neatsikelsiu po to. :D
Tikiuosi nenervinu jos su savo rašinėjimais...
Bela: Ir tau saldžių. Ramių blusų. x
Blusų? Tikiuosi ji juokauja. Nusijuokiau žiūrėdamas į telefono ekraną.
Aš: Blusų? Žinok nebeužmigsiu, nesakyk tik, kad Narnijos viešbučiuose ir tokių yra :O
Gerai truputį nevykusį pokštą suskėliau... Ai.
Bela: Nejuokink. :D Šiaip pasakiau. Miegok tu tik. Nebeatsikelsi po to. xoxo
Prajuokinau. Heh vis dėl to nieko tokio. Atsikelsiu tu tik nebijok.
Aš: Dėl tavęs, kad ir visą naktį nemiegočiau. Bet nebetrukdau tau. xx
Hūūū čia gražų skėliau. Bet tai juk tiesa... Mmm laukiu rytojaus. Turėtų būti nuostabus rytas.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą