šeštadienis, balandžio 14, 2012

10

*Iš Belos pozicijos*
Viskas jie čia, tuoj būsiu prie jų nežinau ką daryt, širdis daužosi kaip pašėlus, neįsivaizduoju ką jiems sakyti kaip elgtis tuo metu kai jie žiūrės į mane.
-Ką sakyt?- išsprogusiomis akimis pažiūrėjau į Džesę.
-Ne nu... Labas pasakyk, pasakyk, kad myli juos ir panašiai,- atsiduso Džesė.
-Gerai,- mirktelėjau jai.
Jau stoviu prie Zayn. Pakišau jam "Up all night" albumą ir jo nuotrauką.
-La-a-a-bas,- ištariau Zayn'ui,- visada norėjau pamat-y-yti tavo mo-o-delio veidą,- vos neuždusau kol ištariau šiuos žodžius.
-Sveika, modelio? Nejuokauk,- nusijuokė Zayn,- gerą nuotrauką parinkai.
O Dieve tai, kad jis pagyrė jog išrinkau gerą nuotrauką, nuteikė mane tokioms geroms emocijoms. Liam eilė man pasirašyti.
-Sveikas Liaaam, tu pats geriausias 1D tėtis,- ištariau šiek tiek drąsiau.
-Ačiū, o tu geriausia fanė,- mirktelėjo jis man.
Manau kai priesiu Niall aš jau būsiu numirusi. O dabar ruošiuos ką nors leptelti Harry'ui.
-Labas, tai gražiausios garbanos, kokias esu mačius, mano svajonė jas paliesti,- susivokiau jog per daug pasakiau...
-Labukas, jei nenurausi plaukų gali paliesti,- nusijuokė.
Paliečiau o Dieve tas jausmas, kai perbrauki pro pirštais per jo garbanas yra neapsakomas žodžiais. Mano galvoje šitas jausmas skamba taip: buwiahjpdwhnfcvd. Pačiupau paskutinę sruogelę ir lyg atsisveikindama grakščiai ją paleidau ir padėkojau. Aš laimingiausia pana pasaulyje. Mačiau kitų fanių žvilgsnius, jos žiūrėjo į mane lyg į kokią kekšę, kuri kątik permiegojo su kokiu praeiviu iš gatvės. Galiu pasakyti, kad mane aplankė tas nuostabus jausmas euforija. Mmm Louis, ką jam pasakyt?
-Sveikas Lou, jūs su Eleonor pati tobuliausia pora,- pasakiau ir pasigailėjau, reikėjo ką nors normalaus suvelti.
-Labas, dėkoju, ji tikrai man skirta,- pažiūrėjo keistu žvilgsniu į mane po to į Niall ir nusišypsojo man.
Galvoju kodėl jis taip padarė, na bet čia viskas labai skubinama ir nėra reikalo trukdyti. Niall pagaliau mano mylimasis Niall.
-Labas Niall, aš my-yliu tave,- vėl pradėjau strigti kaip sugedęs CD.
-Labas, ar tu ne ta mergina iš video?- nustebusiu žvilgsniu jis pažiūrėjo į mane.
-Dauguma mes iš to video,- nusijuokiau.
-Bet tu ta...- nutesė Niall,- gali man parašyti savo twitter?
-Ant ko? Neturiu lape-elio,- susirūpinau.
-Imk markerį ir parašyk man ant rankos, gerai?- tiesiog jaučiau kaip jis mane visą nužiūri. Kol rašiau jam twitter, jis nužiūrinėjo mano figūrą, kaštono spalvos plaukus, žiūrėjo į mano sodrias žalias akis taip aiškiai jog galėjau nežiūrėdama į jo veidą tai pasakyti. O aš vos nenualpus šiaip taip ant jo tvirtos rankos užrašiau. Atsisveikinom jis labai mielai šyptelėjo ir mirktelėjo akimi. Šiaip tiksliai nesuprantu kam jam to twitter???
-Aš realybėje?- atsisukus atgal pasakiau Džesei.
Ji kaip tik tuo metu ėmė autografą iš Niall, jie abu pažiūrėjo į mane ir nusijuokė. Mačiau kažką lyg ir kalbėjo, turbūt apie mane. Kaži ką? Taip pat maačiau ir pavydžius kitų fanių žvilgsnius nulydinčius mane nuo pat galvos iki kojų apžiūrinėjant kuo kritau jam į akį. Taip aš neišsiskirianti pilka pelytė. Pati tai žinojau, po šio įvykio aš jaučiuosi tokia graži ir tiesiog tokia labai labai beprotiškai laiminga.
-Ką kalbėjot?!- užrėkiau, nes čia kaip visada nieko nesigirdi.
-Paklausė kiek tau metų.
-Aaa. Bet aš sapnuoju ar tai tikra? Įžnybk man. Ne geriau trenk su savo išlavinta tinklinio ranka per petį.
Ji užsimojo ir trenkė iš visų jėgų, o tikėjaus, kad tik papleškens per petį, kaip senais laikais.
-Naaaa tiki dabar?
-Aaaaaaaai,- užrėkiau per visą parduotuvę, kitos sunerimo, bet pamačiusios jog mes juokiamės nusisuko ir toliau užsiiminėjo savais reikalais. Turbūt pamanė, kad dėmesio trūkumas, kurio mums tikrai nereikėjo, nes dėmesio ir taip gavau į valias šiandien.
-Na ką, mergyt? Manau tu tikrai pati laimingiausia mergina Žemėjė. Niall pa'follow'ins taveee,- su pavydo gaidele pasakė Džesė.
-Tas rašymas ant jo rankos, maloniausias dalykas pasaulyje. Pajusti jo rankų šilumą ir... Žinok gerai, kad nenualpau. Juk man mažakraujystė,- nusijuokiau.
-Kur traukiam?- paklausė Džesė.
-Aš visų pirma mamai paskambinsiu ir paklausiu kada atvažiuos manęs pasiimti, ji nenori, kad trenkčiaus autobusu, kai jai laiva diena.
-Skambink tik neplepėk ilgai, aš noriu dar su tavim pabūti, nes vėl ilgai turbūt nesusitiksim.
Skambinu mamai ir paklausiu kada ji mane pasiims, sakė jog dabar negali, bet 6 pm ji važiuos pro Džesės namus ir mane pasiims. Dabar 3 pm, tai reiškia turime tris valandas nuveikti ką nors nepamirštamo. Pirma šovusi mintis tai buvo nuvažiuoti į parką ir pasifotografuoti, nes žinau apie didelę Džesės aistrą fotoaparatui.
-Žinai aš šiandien gražiai atrodau, gal nori nuvažiuot į parką ir surengti man fotosesiją?- mirktelėjau Džesei.
-Mažule, aš žinau kodėl tu šiandien gražiai atrodai,- nuskamba jos isteriškas juokas per visą miestą.
-Tyliau, šikne tu, nekenčiu tavo juoko,- plekšteliu jai per ranką.
-Gerai, tiesiog džiaugiuosi tavo sėkme, nes kieno čia svajonė buvo? Hmm, Belos,- pasako ji ironišku balseliu,- tik kam jam reikėjo tavo twitter nepagaunu, vistiek gi nieko nebus. Ai na nors bent pa'follow'ins galėsit pabendraut, gal dėl to, bet sunku bus kai ir kitos fanės rašo į DM. Turbūt tie jų vadybininkai, ney telefono numerio duot neleidžia,- pasipiktunusiu tonu pareiškė Džes.
-Aš sukrėsta tikrąja to žodžio prasme,- su milžiniška šypsena veide pasakiau.
-Man ta šypsena truputį neša į Harry'io,- susimąsčiusi žiūri į mane.
-Nelygink nesulyginamo,- taip moksliškai atsakiau jai.
-Važiuojam į parką ar prie jūros? Manau prie jūros, nes tuoj pradės leistis Saulė,- pati nusprendė Džesė.
-Bus gražu... Beje užlėksi kadanors pas mane turiu drabužių kaip tik tavo figūrai sumodeliavus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą