pirmadienis, balandžio 30, 2012

18


 *Iš Belos pozicijos*
*You're insecure don't* suskambo telefonas ir net nepažiūrėjus kas skambina atsiliepiau.
-Labas,- pasigirdo pažįstamas balsas.
-Niall?
-Aha. Mes rytoj taip pat būsime UK. Norėsi susitikti kokią popietę?
-O!- teištariau iš nuostabos,- būtinai.
-Na tada puiku. Dar susirašysim. O aš jau lekiu paskui vaikinus. Iki,- greitai suburbėjo Niall.
-Sėkmės,- tariau ir padėjau ragelį.
Hmm kaži mano Džesė jau grįžo namo? Skambinu tai panelytei. Nieks nekelia ragelio. Po penkių minučių ji man paskambina atgal.
-Sveeeeeika!- užrėkiau,- pasiilgau tavęs, Saulyt.
-Labas, ir aš,- be nuotaikos atsakė.
-Kur nuotaikos? Kaip varžybos?
-Tas ir yra blogiausia...
-Kaaaas?- susirūpinau.
-Pavargau tai žiauriai. Nes estės yra galiūnės kažkokios. Nesugebėjom mes jų įveikti. Jų reakcija į kamuolį žaibiška, o smūgiai... Viena man mėlynę įmūrijo kojon,- girdėjau pyktį jos balse.
-Vargše tu mano... Žinai, žiauru, bet viskas taip greitai susiklostė... Rytoj aš jau būsiu UK. "Vogue" fotosesija, rūbai. Esu laiminga, bet kartu ir ne.
-O sveikinu, o kodėl nelaiminga? Dieve, gi svajonė tavo.
-Ai visų pirma apleisti mokslai, antra - tu. Nebesusitiksim. Manau dabar rimtai apleisime savo draugystę...
-Ilgam tu ten???- išgąstį buvo galima išgirsti jos balse.
-Na, kiek supratau, mėnesiui, o jei bus super duper minčių audra sukurti ką nors naujo, ir jei tiems stilistams tai patiks pasiliksiu ilgiau.
-Bent su Niall turėsi proga labiau susibendraut,- nusijuokė.
-Aha turėsiu,- neslėpiau džiugesio,- bet mokslaaaai. 12 klasė, baigiamieji, o manęs nebus. Manau neverta juos laikyt iš vis. Geriau pabėgt nuo jų. Nes žinai visos tos temos, kartojimai. Nespėsiu. Gal išsisuksiu. Visvien ne man socialiniai ar teisiniai mokslai.
-Pastebėjau,- juokiasi ji,- man turėtų pasisekti. Vistiek tėvai išaiškina man visas tas nesąmones. Bet aš jau gal bėgu lovytėn. Pavargau, nusilpau ir nebenoriu gyventi šią akimirką. Paskambinsi kai būsi Londone.
-Saldžių, pupa.
-Geros kelionės, žirniuk,- nusiuntė ji man oro bučkį telefonu ir padėjo ragelį.
Daiktus susidėjau. Liko dar laiko. Einu susitvarkysiu tašę, pasigaminsiu pavalgyti, pabendrausiu su mama. Pasitarsime dėl visko. Laikas greičiau prabėgs.

penktadienis, balandžio 27, 2012

17


 *Iš Niall pozicijos*
Lydėjau ją žvilgsniu iki tol kol ji jau buvo prie savo namo įėjimo. Pamojavau jai ir žingsniavau link viešbučio. Parašiau Harry'ui ką jie veikia. Gavau atsakymą, jog kątik atsikėlė ir dabar pusryčiauja. Pasiteiravo kur aš. Šiuo metu net nežinojau kur aš. Tiesiog ėjau taku, kuriuo ėjome su Bela. Atrašiau, jog einu link viešbučio. Visą kelią link jo galvojau apie Belą. Ta mergina gali pavergti širdį per pusvalandį. Priėjau "Senąjį" parką. Taip vis dėl to nenukrypau ten kur nereikia. Tipenau link viešbučio. Pagaliau aš čia. Vaikinai pasakė, kad jau rytoj išskrendame. Tad per šiandien reikia susikrauti visus daiktus. Gaila, tik to, jog aš išskrendu šiame mieste, o ne ten kur ir Bela. Galėčiau jai iš paskos sekti, kad ir į kitą pasaulio kraštą, bet pareiga yra pareiga ir turiu skristi UK. Vis kankina ta mintis, kad mes tik šiandien taip normaliai pabendravome daugiau negu pusvalandį, o aš ją jau įsimylėjau... Bent jau taip manau.

trečiadienis, balandžio 25, 2012

16


 *Iš Belos pozicijos*
Atsigėriau iš Niall rankų paimtą kavos puodelį... Kava tikrai nenustebino. Matosi, kad iš degalinės. Bet kavą paskanino nuostabios Niall akys, kurias mačiau pro puodelio kraštą. Atidaviau jam jo puodelį, o jis atsakė:
-Taip godžiai geri,- nusijuokė,- išgerk visą jei nori. Aš geriau pasigrožėsiu tavosiomis akimis.
Vos nepaleidau puodelio iš rankų. Čia aš jo akimis žaviuosi. Atsisakiau. Nenorėjau, kaip pats sakė godi pasirodyti.
-Ne ačiū. Man užtenka,- nusišypsojau.
-Na gerai. Papasakok man apie save. Noriu geriau tave pažinti.
-Ir ką tau papasakoti? Aš tik pilka pelytė. Mano didžiausia aistra kurti drabužius. Visada randu idėjų ir jas po truputį įgyvendinu. Neseniai sužinojau jog "Vogue" darys fotosesiją su viena iš kolekcijų, jei jas taip galima vadinti.
-O tavo mama mačiau buvo ten ankščiau viena iš žurnalisčių?
-Taip... Bet džiaugiuosi jog ji ten nebedirba.
-Ir kodėl? Juk geras darbas.
-Na supranti, mano tėtis būtent dėl šios priežasties jog ji užimta ir visa kita susirado kitą, nes mama neskyrė dėmėsio nei man, nei jam. Darbas buvo jai viskas. O skyrybos ją visiškai pakeitė. Mes ilgai kalbėjomės apie jos užimtumą. Kaip mane tai skaudindavo, kad ji niekur negali nueiti su manimi. Tuo labiau į mokyklos susirinkimus. Dabar ji geriausia mama kokią galiu turėti. Visada atras laiko man.
-Suspaudė širdį...
-Neturėtų.
-Kodėl taip manai?- susirūpino.
-Tiesiog juk panašus likimas ištiko ir tavo šeimą, nėra ko gailėti.
-Bet aš turiu vyresnį brolį, turiu petį, o tu vienturtė. Tai viską keičia.
-Na tarkim. Keičiam temą?- pasiūliau.
-Tarkim keičiam,- nusišypsojo.
-Tarkim kodėl aš?
-Užbūrei mane. Tiesiog pamatęs tave fanų video nustebau, jog čia gryna tobulybė. Šitoj mažoj šalelėj.
-Niall'ai...,-jaučiau kaip raudonis išpylė mano veidą.
-Taip?- jis truputį prisiartino prie manęs ir uždėjo ranką ant manosios.
-Emm, ką čia darai?- nusijuokiau ir pasigailėjau. Sugadinau tikrai labai romantišką akimirką.
-Tavo rankos šaltos,- kreipia temą jis.
-Žinau. Vis dėl to per plonai apsirengiau.
-Sušildyt?- paklausė ir šypsosi šelmiška šypsena.
-Neprieštaraučiau,- nežinau kodėl, bet tai pasakiusi pradėjau labai stipriai juoktis.
-Šilčiau?
-Maloniausias jausmas pasaulyje,- jaučiau kaip šiluma eina mano kūnu ir buvau tikroje euforijoje. Nebūčiau pagalvojus, jog pats Niall mane apkabins. Jausmas buvo lyg būčiau devintame danguje.
-Žinok man irgi maloniausias. Dar neesu tokios gražios merginos apgaubęs savo rankomis.
-O tu toks mielas. Neesu girdėjus gražesnių žodžių,- tirpstanti jo rankose ištariau.
-Neesi? Manau tokia kaip tu neatsigina vaikinų ir jų gyrimų.
-Nemanyk. Už mane čia, šimtai geresnių. Tik kažkodėl pasirinkai mane. O aš tik pilka mergina.
-Tu? Tu žavinga! Tiesiog užbūrei savo akimis, kaštoniniais plaukais ir šiuo įstabiu veideliu.
-Aww, Niall, nenorėk, kad praskysčiau.
-Kodėl turėtum?- truputį atleidęs mane paklausė.
-Nes... Tu svajonių vaikinas. Visa eilė merginų nusidriektų norinčių, kad joms nutiktų kas nors panašaus, kas dabar vyksta man.
-Aš svajonių? Visa eilė? Juokauji?- jo veidas persikreipė kitokia šypsena.
-Ne. Jei ne tu šioje grupėje turbūt daugiau nieko ir nežinočiau tik WMYB ir 1T.
-Kodėl?- susidomėjo blondinas.
-Nes išvydau tave. Tavo auksinius plaukus, žydras akis... Viso šito ieškojau gana ilgai. Ir tik pamačius "What Make You Beautiful" klipą suradau tai ko ieškojau. Ir iki pat dabar netikiu, jog kalbu su tavim.
-Priverti raudonuoti mane...
Suskambo telefono skambutis. Kuris mane suglumino. Turbūt kelias sekundes nejaučiau jog tai manasis. Atsiliepusi išgirdau mamos balsą. Jis buvo visas perpildytas džiaugsmu. Kalba ėjo apie "Vogue". Rytoj būsiu UK. RYTOJ. Mano širdis tuoj neatlaikys visų šių įvykių. Arba nualpsiu, arba gulėsiu renimacijoje. Šiandien vakare išskrendu. Daiktus reikės susidėti kuo anksčiau. Kalbamės penkias minutes, kokia mama laiminga dėl mano sėkmės. O mano šypsena vis labiau ir labiau didėja.
-Apie ką kalbėjot?- iškart paklausė airis.
-Apie "Vogue"!!!- užrėkiau,- nuostabu. Tiek daug įvyko per šią savaitę.
-Sveikinu,- šypsosi jis savo nuostabia šypsena.
-Dėkui,- vėl pasigirsta skambutis. Vėl mama. Po kelių valandų pasirodo jau turiu stovėti prie autobusų stoties susikrovusi visą mantą. Nes važiuojame tiesiu taikiniu į oro uostą, kuris nuo mano miesto nutolęs penkių valandų atstumu. Nesuprantu nebūtų patogiau skristi tiesiai iš čia? Bet tik tiek jog bilietus užsakė ten, o ne čia... Ji pasakė, kad 7 am jau būčiau namuose. Taip greit. Kodėėėėl?
-Ech 7 am privalau judėti namų link...
-Tai nieko tokio, juk ir aš jau turėčiau būti viešbutyje,- nuliūdęs tarė Niall.
-Jau 6:30... Tai gal judam po truputį?
-Ai palydėsiu tave,- jis perbraukė savo plaukus ir atsistojo.
-Tu jau poryt taip pat būsi UK, jei neklystu?
-Taip. Grįšim namo. Turėsim atostogų. Žadu ir į Airiją važiuoti pas šeimą.
-Žinai aš ten būsiu savaitę, o gal dvi...
-Tai susirašysim gal turėsime progą susitikti,- nutraukęs mane pasakė.
-Norėjau tai pasiūlyt,- nusijuokiau.
Priėjome mano namus bekalbėdami apie susitikimą kitą savaitę. Abu stovėjome ir nenorėjome išsiskirti. Bent jau taip maniau iš jo elgesio. Jis apkabino mane ir palinkėjo sėkmės. Aš jam irgi palinkėjau. Apsisukau. Nenorėjau su juo skirtis, bet reikėjo. Pradėjau žingsniuoti. Atsisukau atgal. Nustebau, bet Niall dar stovėjo ir žiūrėjo į mane. Aš nusišypsojau jam. Jis man pamojavo ir užsuko už namo krašto. Grįžusi namo pamačiau mamą visą švytinčią. Ji labai džiaugėsi.
-Ei, o kas tas vaikinukas?- pasirodo mama mane matė.
-Kąąą? Kaip tu matei?
-Pro langą žiopsojau, kvailute.
-Čia gi Niall, tas vaikinas iš One Direction.
-Ooo tai čia tas. Bela, kaip susipažinai?- mama pradėjo juoktis.
-Kaip? Ai čia per pasirašinėjimą,- visa išraudonavau, nes šito įvykio jai nepasakojau.
-Tai kažkas nuslėpė kažką nuo manęs. Ak tu, Šelme! Visada, kai ką nors nuslepi aš sužinau jau po kelių dienų,- pradėjo isteriškai juoktis.
-Mama, baik. Negėdink manęs,- pati pradėjau juoktis.
-O tai jie kiek žinau irgi į UK grįžta ką?
-Grįžta,- šypsojausi kaip koks troll'is.
-Taaaaai?- nutęsė mama.
-Kaaaas?- paerzinau mamą.
-Gal ką tarėtės?
-Mhm. Jis nuostabus. Galvojau, kad bus visai kitoks. Truputį sužvaigždėjęs, bet jis labai paprastai elgėsi. Kaip bendraučiau su paprastu vaikinu,- nesusitvardžiusi pradėjau lieti savo įspūdžius,- ir jis toks, toks kokio visad ieškojau. Mama, aš nežinau ar tai įmanoma, bet aš jį dar labiau įsimylėjau. Tada tai buvo tiesiog... Pati žinai.
-O dabar per gerą pusvalandį įsimylėjai taip kaip reikalas?- juokiasi ta moteriškė.
-Keista, bet... Nemoku tau išaiškinti viso to ką aš jaučiu. Tai reikia patirti.
-Manau kažkiek galiu tave suprasti,- mirktelėjo ji.
-Tai gerai bent, kad nemanai, jog aš kokia beprotė.
-Ir niekada nemaniau. Pati buvau pametus galvą dėl vienos grupės jaunystėje. Viskas gerai. O dabar bėk krautis daiktus ir nepamiršk visų savo modelių,- paragino.
Nupėdinau į savo kambarį tvarkytis.

šeštadienis, balandžio 21, 2012

x

Noriu labai padėkoti savo 4 sekėjams. :))* Miela, kad per 2 savaites tiek sulaukiau. Taip pat, džiaugiuosiu tuo, kad tuoj pasieksiu 300 peržiūrų skaičių. Jūs faini. :D*
O šiaip šią savaitę skelbiu savo pertraukos savaite. Nes labai daug darbų susigrūdo. :// Tad naują ff dalį įkelsiu tik šeštadienį. Bet mano istorija neturi labai daug skaitytojų, jog galėčiau susilaukti labai daug kritikos dėl to ir taip pat liūdesio. Be to pastebėjau, kad labai daug merginų jas rašo, tad manau manęs, net nepasigesit. :D Tad susitiksim tik šeštadienį. Sėkmės jums. :*

ketvirtadienis, balandžio 19, 2012

15

*Iš Niall pozicijos*
-Pabudome ir kelkimes, mielasis,- girdžiu Liam balsą.
-Kąąąą? Kiek valandų?!- supratau, jog galiu būti pražiopsojęs laiką atsikelti.
-5:30. Išgirdau sms tavo tai pažadinau,-atsakė jis man.
-5:30? Juokauji?- vos neužrėkiau.
-Kas yra?- paklausė susirūpinęs Liam.
-Aš turiu lėkti į miestą. 6 am jau turiu būti prie "Senojo" parko,- greitai išrėžiau ir jau bėgau link vonios, bet Liam sustabdė ir įdavė man telefoną į rankas.
-Kas ta Bela? Čia gal ta kur twitter jos gavai?
-Taip. Susitarėm susitikti kol visi miega.
-Ne visi,- paprieštaravo.
-Nesikabinėk prie žodžių ir praleisk į vonią. Ir sutepk sumuštinių, laiko neturiu.
-Mhm...- su nusivylimo gaidele Liam nusliūkino virutvėn.
Skubiai nusiprausiau ir bėgau sumuštinių link. Greitai sukirtau ir padėkojau:
-Ačiū, bro,- nusišypsojau ir jau moviausi savo "Supra" kedus.
-Tik ačiū?- stovėjo apstulbęs Liam.
-Dėkui,- apkabinau jį. Tikiuos dabar patenkinta ši įnoringa panelė...
-Šitaip geriau. Sėkmės tau su Bela. Žiūrėk neprisidirbk,- patarė Liam.
-Aha, ate,- išlėkiau iš viešbučio.
Įsijungiau GPS susiradau tą parką. Jis netoli visai. Tfuu labai gerai už kokių penkių minučių turėčiau būti vietoje. Šiuo metu buvo 5:48, tad pilnai spėsiu ir į degalinę nueiti kavos pasiimti. Gaila taip anksti joks "Starbucks" ar kas nors kitas nedirba. Blogai miegojau. Bela galvoje buvo ne miegas. Siurbčiodamas kavutę jau buvau beveik vietoj prie parko vartelių. Ot kvailys... Ir neparašiau kurioj vietoj susitikti visai išgaravo iš galvos. Parašiau jai: "Sveika, kurioje tiksliai vietoje laukti tavęs? Aš prie vartelių." Įsidėjau telefoną į kišenę ir pamačiau paržygiuojančią princesę...
-Labas, taip ir galvojau tu būsi čia,- tarė ji nusišypsojusi nuostabia šypsena.
-Sve-eika, atrodai pritrenkiamai,- ji atrodė tiesiog nuostabiai.
-Baik. Nereikia čia lyžintis,- mačiau kaip nuraudo jos skruostai.
-Bet aš rimtai. Pamatęs tave pasirašinėjimuose galvojau jog tavo stiliukas toks sportinis, bet tai ką aš matau dabar...- visdar apstulbęs giriu ją.
-Ačiū, tu toks mielas,- nusijuokė.
-Einame prisėsti?- pasiūliau.
-Einame, beje kokią kavą geri?
-Skanią, nori paragauti?- nusijuokiau.
-Būtų garbė gerti Niall kavą.
-Garbė? Anokia garbė. Aš tik paprastas berniukas iš Mullingar.
-Tikrai paprastas,- ironiškai pasakė ji,- tu juk One Direction narys.

trečiadienis, balandžio 18, 2012

14

KITĄ DIENĄ


*Iš Belos pozicijos*
Suskambo žadintuvas. Staigiai atsikėliau iš lovos. Jau sapnuose sapnavau kaip mes su Niall vaikštome parke, po to prisėdame ant suoliuko ir aš galiu įsižiūrėti į jo skaisčias žydras akis. Neįsivaizduoju ką rengtis. Dieve va čia tai problema, Bela... Ankščiau tau būdavo ne taip svarbu, bet šiandien. Nors ko čia stumiu ant savęs. Čia ne šiaip susitikimas. Čia susitikimas su Nialler. Kuisiuosi savo spintoje ir radau neblogą derinuką. O jei bus šalta tai Niall mane apkabins. Gerai gerai nesvejokim. Pakentėsiu ir šaltyje. Nors saulė ir tvaiskiai šviečia pro mano langus, nemanau, kad bus itin šilta. Juk Balandžio rytas. Tad pažiūrėjau į laikrodį, kuris rodė 5:03 ir nuėjau vonios kambario link. Nusiprausiau veidą šaltu vandeniu. Tikra atgaiva. Manau suvalgysiu jogurtą ir pradėsiu rengtis. Nėra jau tiek daug laiko. Kadangi autobusai dar nevažiuoja turėsiu pėsčiomis keliauti iki "Senojo" parko. Apsimoviau baltą suknelę su juodais taškučiais, aksominį švarkelį ir nuvalkiotus pavasarinius batelius. Ne itin originalu. Bet aš sukurta kurti rūbus kitiems žmonėms, o ne sau ar tiesiog pirkti madingus rūbus. Mano laisvalaikis skirtas ne parduotuvėms. Susisukau plaukus į kuodą ir prisegiau kaspinėlį, kuris derintųsi su mano apranga. Perbraukiu lūpas blizgiu ir išeinu. Laikrodis rodė 5:30. Kol nueisiu jau bus 5:50. Mano nuostabai išėjus į kiemą buvo labai šilta. Parašiau Niall žinutę: "Labas, aš jau keliauju link parko, tikiuosi nepramiegojai? :)" Einu toliau. Galvoju ką reikės jam pasakyti, kaip su juo bendrauti, ką daryti, kaip elgtis, kaip jaustis. Vis daugiau klausimų sukasi mano galvoje... Neįsivaizduoju. Dar iki šiol mane kankina jausmas, kad čia tik nuostabus sapnas ir aš visdar neatsikėliau...

13

*Iš Niall pozicijos*
*Brr brr* sudrebėjo stalas. Mano telefonas. Nežinomas numeris. Gal tai Bela? Atsirakinu ir taip tai tikrai Belos žinutė.
Bela: Sveikas, čia Bela. Mano vienintelė directioner iš visų draugių negali su manimi eiti susitikti, tad eisiu tik aš. Kur susitiksime ir kada?
O taip ji susidomėjo mano pasiūlymu. Heh ir draugės nesives dar geriau.
Aš: Labas. Tai nieko tokio. Vietų čia nežinau. Bet gal kur nors kur mažiau žmonių. Arba gal anksti ryte kol žmonija miega ir niekas mūsų nematys? Pati supranti žurnalistai, directioners. Nenoriu bėdų. :)
Tuo labiau Paul supyks... Sunku būti žvaigžde. *Brr brr*, o atrašė.
Bela: Gerai. O kada tas anksti ryte? Be to jei nori nuošaliau tai tinka "Senasis" parkas. Ten žmonių visada būna mažiau, nes "Naujasis" parkas su daugiau pramogų ir visa kita.
Em kur tas "Senasis" parkas? Ai nesvarbu gi turiu GPS savo Blackberry'je.
Aš: Gerai man tinka. O ankstus rytas tai būtų 6 am. Tiks? Ar per anksti?
Tikiuosi jai ne per anksti, nes vėliau žmonės bunda.
Bela: Sutarta. 6 am "Senajame" parke. :)
Taaaaip!!! Kaip laukiu rytojaus. Jaučiu kaip šypsena pati keliasi ligi ausų.
Aš: Tai tada saldžių sapnų. x Aš jau einu miegoti neatsikelsiu po to. :D
Tikiuosi nenervinu jos su savo rašinėjimais...
Bela: Ir tau saldžių. Ramių blusų. x
Blusų? Tikiuosi ji juokauja. Nusijuokiau žiūrėdamas į telefono ekraną.
Aš: Blusų? Žinok nebeužmigsiu, nesakyk tik, kad Narnijos viešbučiuose ir tokių yra :O
Gerai truputį nevykusį pokštą suskėliau... Ai.
Bela: Nejuokink. :D Šiaip pasakiau. Miegok tu tik. Nebeatsikelsi po to. xoxo
Prajuokinau. Heh vis dėl to nieko tokio. Atsikelsiu tu tik nebijok.
Aš: Dėl tavęs, kad ir visą naktį nemiegočiau. Bet nebetrukdau tau. xx
Hūūū čia gražų skėliau. Bet tai juk tiesa... Mmm laukiu rytojaus. Turėtų būti nuostabus rytas.

antradienis, balandžio 17, 2012

12

*Iš Belos pozicijos*
Saulė jau buvo beveik nusileidusi, laikrodis rodė 7 pm reiškia mama greitai mane pasiims. Tad mes su Džese važiuojame į jos namus. Dar papliurpsime ir važiuosiu namo. Bet taip nesinori... Šios  dvi dienos buvo geriausios mano gyvenime. Tikrai nežadu jų pamiršti. NIEKADA. Net tada kai nebeliks One Direction grupės, kai jie išsiskirs. Baisu, bet... Kiekvienai grupei ateina ši diena. Net tada, kai jau būsiu pensininkė aš visa tai prisiminsiu aš žinau. Nes juk kai sužinojau, kad jie atvažiuoja man trūko oro, negalėjau patikėti, kad tai tiesa. Verkiau, rėkiau, bėgiojau ratais kambaryje, norėjau į kažką daužtis, bėgau pas mamą ir prašiau jos išleisti į koncertą.
Įėjome pas Džesę. Kėlėme nuotraukas į jos kompiuterį. Ir visas peržiūrėjome. Vienas žodis: tobula. Niekada nebuvau fotogeniška. Bet ta nesuvaidinta šypsena mano veide ir spindinčios akys iš džiaugsmo padarė savo. Tokia graži dar nebuvau buvus. Iš tiesų tai pirma fotosesija dėl kurios džiaugiuosi.
*You're insecure don't know what for* pasigirsta iš mano telefono, turbūt mama. Taaaip...
-Labas, mamyte,- su džiaugsmu ištariau.
-Už kelių minučių būsiu prie,-padėjo ragelį.
Nesupratau šito. Na bet manau norėjo pasakyti jog prie Džesės namų. *Potatos* pasigirsta sms signalas. Žinuotė iš nežinomo numerio "Čia iš darbinio telefono rašau. Išsikrovė kitas. Išeik jau."
Kaip gaila... Nes su Džese, kad ir kaip būtų retai susitinkame. Ji gyvena visai kitame miesto gale nei aš. Bet manau dėl tų kelių drabužėlių sumodeliuotų jai ji tikrai atsivilks iki manęs.
Apsikabinome. Taip netikėtai, bet iš tos laimės, ilgesio, ilgo nesimatymo ir tikros draugystės pabučiavau ją. Hmm turbūt dar dėl to jog labiau sutvirtinčiau draugystę ir niekada nepamirščiau šios įstabios dienos.
Įsėdau į mašiną. Mama iškart pradėjo klausinėti.
-Tai kaip koncertas? Kaip Džesę sutikai? Viską klok,- greit išpurškė mama.
-Puikiai, tobulai, fantastiškai. Negaliu žodžiais nusakyti to jausmo. O dėl Džesės tai susitikome eilėje. Ji buvo keliomis merginomis arčiau įėjimo ir nesvarbu, kad prieš ją buvo keli šimtai merginų, bet ji vistiek buvo arčiau,- nusijuokiau.
-Aišku aišku. Ką pas Džesę veikėt? Viską išpasakok, man įdomu. Labai,- pabrėžė mama.
-Ai prie kompiuterio sėdėjom, foto kėlėm. Ji man fotosesiją surengė. O aš jai dar pažadėjau kelis rūbus atiduosiu.
-Ai tuos kur maiše jau? Beje dėl tos "Vogue" žurnalo fotosesijos. Kalbėjausi su redaktore tai sakė, kad ne vien 2 puslapius tau skirs, bet ir viršelis bus su tavo rūbais.
-Maaaaaaaama, aš tuoj verkti pradėsiu, kaip man nuskilo,- ir iš tiesų susikaupė ašaros. Mano svajonės pildosi viena po kitos.
-Taip taip, o dabar kaip pasirašinėjimas?- paklausė ji.
-Nuostabiai, jie labai draugiški, kiekvienas pasirašė ir...- pagalvojau, kad geriau nutylėsiu patį geriausią dalyką.
-Ir?
-Ir tai buvo neįtikėtina,- greitai sumaliau.
Grįžome namo. Rodžiau mamai parašus. Po to prisijungiau prie skype. Norėjau kuo greičiau gauti tas foto ir įmesti į facebooką o kelias ir į twitter. Jau seniai nekeičiau Niam foto, tuo labiau tai mano anketa ne jų. Tikėjaus pamatyti follow nuo Niall. Taip ir buvo. Nusišypsojau. Buvau pavargus. Tikrai neberėksiu. Jau žinojau apie tai, tuo labiau prisirėkėm prie jūros su Džese. Mėlynai dega DM. Pasižiūriu. Niall parašėėėė. Dabar jau vos sulaikiau ašaras. Jis rašė: "Labas, Bela. O tu realybėje žymiai gražesnė. Rytoj mes turime laisvą dieną, tad jei nori parašyk man į telefoną +448573555, galėsime susitikti kur nors parke. (Šiaip nelabai žinau kur, parašysi) Jei bijai viena pasiimk draugę. ;)" Vos nepradėjau klykti iš laimės. Rimtai. Greitai surinkau Džesės numerį. Žinojau, kad ir kaip ji mylėtų savo Edvardą susitikti su Harry progos ji tikrai nepraleistų. Bet... Ji išvažiuoja su tinklinio komanda į varžybas Estijoje. Kalbėjomės gerą pusvalandį. Ji pradėjo ne vien verkti, bet ir kriokti man į ragelį, kad nepasiseks susitikti su Harry. Paprašė manęs, kad duočiau Harry'ui jos twitter jog pa'follow'intų. Manau jis tikrai ją pa'follow'ins. Tad nieko nelaukus parašiau Niall: "Sveikas, čia Bela. Mano vienintelė directioner iš visų draugių negali su manimi eiti susitikti, tad eisiu tik aš. Kur susitiksime ir kada?" Išsiunčiau. Atsakymas atėjo nedelsiant. "Labas. Tai nieko tokio. Vietų čia nežinau. Bet gal kur nors kur mažiau žmonių. Arba gal anksti ryte kol žmonija miega ir niekas mūsų nematys? Pati supranti žurnalistai, directioners. Nenoriu bėdų. :)" Anksti ryte... Na aš tai vyturėlis. Pilnai tinka tad atrašau: "Gerai. O kada tas anksti ryte? Be to jei nori nuošaliau tai tinka "Senasis" parkas. Ten žmonių visada būna mažiau, nes "Naujasis" parkas su daugiau pramogų ir visa kita." Niall atrašė: "Gerai man tinka. O ankstus rytas tai būtų 6 am. Tiks? Ar per anksti?" Kaip čia pasakius su tuo 6 am... Ai bet atsikelsiu. Juk ne su drauge susitikti einu, o su Niall James Horan. Tad atrašiau: "Sutarta. 6 am "Senajame" parke. :)" Jau nebesitikėjau gauti sms nuo jo, bet šitas žmogutis dar parašė: "Tai tada saldžių sapnų. x Aš jau einu miegoti neatsikelsiu po to. :D" Taip eik eik tik. Žinau, kad pavargęs. Atrašiau: "Ir tau saldžių. Ramių blusų. x" Atrašė vėl: "Blusų? Žinok nebeužmigsiu, nesakyk tik, kad Narnijos viešbučiuose ir tokių yra :O" Ne nu arba čia nevykęs pokštas nuo pervargimo arba jis jau visai be proto palikęs. "Nejuokink. :D Šiaip pasakiau. Miegok tu tik. Nebeatsikelsi po to. xoxo" *Potato* pasigirdo sms: "Dėl tavęs, kad ir visą naktį nemiegočiau. Bet nebetrukdau tau. xx" O Dieve jis toks mielas. Nualpsiu nuo tokių sms. Pažiūrėjau į laikrodį dabar rodė 9 pm. Na ką pakoreguosiu foto sukelsiu į socialinius tinklus, pasigirsiu jog Niall pa'follow'ino ir eisiu miegot.

sekmadienis, balandžio 15, 2012

11

*Iš One Direction pozicijos*
Po pasirašinėjimų važiuojant į viešbutį.
-Žmoooogaaaaau,- nutęsė Louis.
-Tu čia man?- paklausė Niall.
-Kam dar?- šyptėlėjo.
-Harry'ui?- atsakė Niall.
-Ne ne. Tai tu jai gal pasiūlysi susitikt, nes mes gi turim kelias laisvas dienas čia,- paklausė Louis.
-Tai ne, šiaip sau twitter paprašiau,- atsakė Niall.
-Tai radai tą panelę iš video?- paklausė Liam.
-Rado rado, aš ją atpažinau irgi,- pasigyrė Lou.
-Bet kaip kitos užpavydėjo, žinokit vos juoktis nepradėjau,- pasakė Harry.
-Apkalbinėt, kad pradėjo- juokiasi Liam.
-O ta jos draugė? Ko tu iš jos dar norėjai?- paklausė Louis.
-Ai metų paklausiau, nes ji tokia jauna atrodo, o jai jau greitai 18,- atsakė Niall.
-Aš jai 16 duočiau, nors ai Niall ir pats 16-os atrodo, tai nelabai skirtumas yra,- nusijuokė Lou.
-Mhm,- jau užsiėmęs twitter'iu pritarė Niall,- radau ją. Kiek daug mano foto, žinok pagalvočiau, kad į savąjį twitter įėjau.
-Ėė tai žiūrėk turbūt jos pats pačiausias esi, jei tavęs daug,- visai nekalbėjęs dabar ištarė Zayn.
-Man nusisekė, bet kartu ir nelabai... Reikėjo jai iš Narnijos būt, kodėl ne iš UK ar Airijos?- nuliūdęs leptelėjo Niall,- nors palaaaauk... Žiūrėk, jos mama ankščiau dirbo "Vogue" ir eina sau...
-Toliau toliau,- susidomėjęs pasakė Liam.
-Ji eina į dizaino mokyklą, nes yra gan daug nuotraukų su rūbais ir parašyta: Kątik pasiuvau, kokia jūsų nuomonė? Dar parašiusi jog gavo tokį ar anokį pažymį už tai. O Dieve...
-Kas tau yra? Vis nutęsi. Kažkokias intrigas čia mums veli,- susinervino Zayn.
-"Vogue" žurnalas parašė jai, jog su šiais jos rūbais (rodo visiems) surengs vieną iš to žurnalo modelių fotosesiją, neblogai ką? Fashionista ji. Tai aš manau man visai pasisekė ją surasti,- užsisvajojęs jau kalba Niall.
-Bet taip tobulai viskas, ką?- pagalvojęs šiek tiek pasakė Louis.
-Ai tiesiog sėkmė nusišypsojo jai, o likimas ją surado man,- šypsosi Niall.
-Dar bus taip, kad kokia įnoringa panelytė išprotėjusi dėl tavęs tik dėl to, nes tu juk žvaigždėėė,- nutęsė Harry.
-Nemanau, man ji labai rimta pasirodė ir šiaip tokia kitokia, išsiskirianti.
-Galbūt. Parašyk jai, kad susitikt nori, be to perspektyvi ji,- pasiūlė Louis.
-Rašaau jau. Jūs tik neleidžiat čia vis kibdami,- pasakė Niall ir nusisuko, kad nepamtytų ką rašo.
-Nieks net nekibo,- nusijuokė Lou,- ką ten sleeeepi?
-Gi sakė nebekibt,- atitraukė Lou nuo Niall Liam'as.
Autobusas suko link viešbučio, nes jie turėjo persirengti ir važiuoti į interviu.

šeštadienis, balandžio 14, 2012

10

*Iš Belos pozicijos*
Viskas jie čia, tuoj būsiu prie jų nežinau ką daryt, širdis daužosi kaip pašėlus, neįsivaizduoju ką jiems sakyti kaip elgtis tuo metu kai jie žiūrės į mane.
-Ką sakyt?- išsprogusiomis akimis pažiūrėjau į Džesę.
-Ne nu... Labas pasakyk, pasakyk, kad myli juos ir panašiai,- atsiduso Džesė.
-Gerai,- mirktelėjau jai.
Jau stoviu prie Zayn. Pakišau jam "Up all night" albumą ir jo nuotrauką.
-La-a-a-bas,- ištariau Zayn'ui,- visada norėjau pamat-y-yti tavo mo-o-delio veidą,- vos neuždusau kol ištariau šiuos žodžius.
-Sveika, modelio? Nejuokauk,- nusijuokė Zayn,- gerą nuotrauką parinkai.
O Dieve tai, kad jis pagyrė jog išrinkau gerą nuotrauką, nuteikė mane tokioms geroms emocijoms. Liam eilė man pasirašyti.
-Sveikas Liaaam, tu pats geriausias 1D tėtis,- ištariau šiek tiek drąsiau.
-Ačiū, o tu geriausia fanė,- mirktelėjo jis man.
Manau kai priesiu Niall aš jau būsiu numirusi. O dabar ruošiuos ką nors leptelti Harry'ui.
-Labas, tai gražiausios garbanos, kokias esu mačius, mano svajonė jas paliesti,- susivokiau jog per daug pasakiau...
-Labukas, jei nenurausi plaukų gali paliesti,- nusijuokė.
Paliečiau o Dieve tas jausmas, kai perbrauki pro pirštais per jo garbanas yra neapsakomas žodžiais. Mano galvoje šitas jausmas skamba taip: buwiahjpdwhnfcvd. Pačiupau paskutinę sruogelę ir lyg atsisveikindama grakščiai ją paleidau ir padėkojau. Aš laimingiausia pana pasaulyje. Mačiau kitų fanių žvilgsnius, jos žiūrėjo į mane lyg į kokią kekšę, kuri kątik permiegojo su kokiu praeiviu iš gatvės. Galiu pasakyti, kad mane aplankė tas nuostabus jausmas euforija. Mmm Louis, ką jam pasakyt?
-Sveikas Lou, jūs su Eleonor pati tobuliausia pora,- pasakiau ir pasigailėjau, reikėjo ką nors normalaus suvelti.
-Labas, dėkoju, ji tikrai man skirta,- pažiūrėjo keistu žvilgsniu į mane po to į Niall ir nusišypsojo man.
Galvoju kodėl jis taip padarė, na bet čia viskas labai skubinama ir nėra reikalo trukdyti. Niall pagaliau mano mylimasis Niall.
-Labas Niall, aš my-yliu tave,- vėl pradėjau strigti kaip sugedęs CD.
-Labas, ar tu ne ta mergina iš video?- nustebusiu žvilgsniu jis pažiūrėjo į mane.
-Dauguma mes iš to video,- nusijuokiau.
-Bet tu ta...- nutesė Niall,- gali man parašyti savo twitter?
-Ant ko? Neturiu lape-elio,- susirūpinau.
-Imk markerį ir parašyk man ant rankos, gerai?- tiesiog jaučiau kaip jis mane visą nužiūri. Kol rašiau jam twitter, jis nužiūrinėjo mano figūrą, kaštono spalvos plaukus, žiūrėjo į mano sodrias žalias akis taip aiškiai jog galėjau nežiūrėdama į jo veidą tai pasakyti. O aš vos nenualpus šiaip taip ant jo tvirtos rankos užrašiau. Atsisveikinom jis labai mielai šyptelėjo ir mirktelėjo akimi. Šiaip tiksliai nesuprantu kam jam to twitter???
-Aš realybėje?- atsisukus atgal pasakiau Džesei.
Ji kaip tik tuo metu ėmė autografą iš Niall, jie abu pažiūrėjo į mane ir nusijuokė. Mačiau kažką lyg ir kalbėjo, turbūt apie mane. Kaži ką? Taip pat maačiau ir pavydžius kitų fanių žvilgsnius nulydinčius mane nuo pat galvos iki kojų apžiūrinėjant kuo kritau jam į akį. Taip aš neišsiskirianti pilka pelytė. Pati tai žinojau, po šio įvykio aš jaučiuosi tokia graži ir tiesiog tokia labai labai beprotiškai laiminga.
-Ką kalbėjot?!- užrėkiau, nes čia kaip visada nieko nesigirdi.
-Paklausė kiek tau metų.
-Aaa. Bet aš sapnuoju ar tai tikra? Įžnybk man. Ne geriau trenk su savo išlavinta tinklinio ranka per petį.
Ji užsimojo ir trenkė iš visų jėgų, o tikėjaus, kad tik papleškens per petį, kaip senais laikais.
-Naaaa tiki dabar?
-Aaaaaaaai,- užrėkiau per visą parduotuvę, kitos sunerimo, bet pamačiusios jog mes juokiamės nusisuko ir toliau užsiiminėjo savais reikalais. Turbūt pamanė, kad dėmesio trūkumas, kurio mums tikrai nereikėjo, nes dėmesio ir taip gavau į valias šiandien.
-Na ką, mergyt? Manau tu tikrai pati laimingiausia mergina Žemėjė. Niall pa'follow'ins taveee,- su pavydo gaidele pasakė Džesė.
-Tas rašymas ant jo rankos, maloniausias dalykas pasaulyje. Pajusti jo rankų šilumą ir... Žinok gerai, kad nenualpau. Juk man mažakraujystė,- nusijuokiau.
-Kur traukiam?- paklausė Džesė.
-Aš visų pirma mamai paskambinsiu ir paklausiu kada atvažiuos manęs pasiimti, ji nenori, kad trenkčiaus autobusu, kai jai laiva diena.
-Skambink tik neplepėk ilgai, aš noriu dar su tavim pabūti, nes vėl ilgai turbūt nesusitiksim.
Skambinu mamai ir paklausiu kada ji mane pasiims, sakė jog dabar negali, bet 6 pm ji važiuos pro Džesės namus ir mane pasiims. Dabar 3 pm, tai reiškia turime tris valandas nuveikti ką nors nepamirštamo. Pirma šovusi mintis tai buvo nuvažiuoti į parką ir pasifotografuoti, nes žinau apie didelę Džesės aistrą fotoaparatui.
-Žinai aš šiandien gražiai atrodau, gal nori nuvažiuot į parką ir surengti man fotosesiją?- mirktelėjau Džesei.
-Mažule, aš žinau kodėl tu šiandien gražiai atrodai,- nuskamba jos isteriškas juokas per visą miestą.
-Tyliau, šikne tu, nekenčiu tavo juoko,- plekšteliu jai per ranką.
-Gerai, tiesiog džiaugiuosi tavo sėkme, nes kieno čia svajonė buvo? Hmm, Belos,- pasako ji ironišku balseliu,- tik kam jam reikėjo tavo twitter nepagaunu, vistiek gi nieko nebus. Ai na nors bent pa'follow'ins galėsit pabendraut, gal dėl to, bet sunku bus kai ir kitos fanės rašo į DM. Turbūt tie jų vadybininkai, ney telefono numerio duot neleidžia,- pasipiktunusiu tonu pareiškė Džes.
-Aš sukrėsta tikrąja to žodžio prasme,- su milžiniška šypsena veide pasakiau.
-Man ta šypsena truputį neša į Harry'io,- susimąsčiusi žiūri į mane.
-Nelygink nesulyginamo,- taip moksliškai atsakiau jai.
-Važiuojam į parką ar prie jūros? Manau prie jūros, nes tuoj pradės leistis Saulė,- pati nusprendė Džesė.
-Bus gražu... Beje užlėksi kadanors pas mane turiu drabužių kaip tik tavo figūrai sumodeliavus.

penktadienis, balandžio 13, 2012

9

*Iš One Direction pozicijos*
-Vaikinai, tai ką pasiruošę miklinti rankas?- paklausė Harry.
-Taip, jau buvau tai pamiršęs,- nusijuokė Niall.
-Gerai, broliai pavarom,- kaip pamišęs užrėkė Liam, nes nuo garso bangos įėjus nelabai girdėjosi ką sako.
-Eik tu sau,- atvipo žandikaulis Zayn'ui.
-Vienas žodis stulbinama,- nusijuokė Louis.
Ką jie pamatė? Jie pamatė išties labai draugiškai nusiteikusias merginas, visos jos dainavo dainas, kurias girdėjo parduotuvėje. Jos elgėsi visai kitaip nei kitos fanės, mažiau rėkė ar elgėsi kaip išprotėjusios.
-Manau jos buvo iš anksto susitarusios padaryti mums tokį įspūdį per savo fanų puslapį, nemanot taip? Nes tai labai keista,- susimąstė Louis.
-Gali būti, bet kad ir kaip čia buvo man tai labai patinka,- pareiškė Zayn.
Niall spėjo paklausi vadybiniko jei rastų tą panelę iš video ar galėtų paprašyti jos numerio, bet jis tik atsakė jog jis labai naivus ir kad ir rastų jis to tikrai negalėtų daryti.
Jie susėdo į vietas ir prasidėjo pasirašinėjimai.

trečiadienis, balandžio 11, 2012

8

KITĄ DIENĄ


*Iš Belos pozicijos*
Su Džese atsikėlėme labai anksti, kad būtume vienos iš pirmesnių, aišku ten jau ir taip bus nutysusi ilga eilė, bet bent truputį anksčiau sugebėsime ten būti. Pasiėmiau savo mėgstamiausią jų nuotrauką ir įsidėjau į rankinę. Galvojau, kad prisiminimui reikėtų sugalvoti ką nors neįprasto ir padovanoti jiems, bet kad mano vaizduotė tiesiog neišgali. Esu žiauriai nekūribinga asmenybė, ką čia jau ir bepasakysi.
-Šiandien nusimato šilta diena,- pasakė Džesė tweetindama draugams, kad eina į pasirašinėjimą.
-Tai ką man mautis tada?- sunerimau.
-Paieškok ko nors mano spintoj, gal rasi, manau mano rūbai į kuriuos jau neįlendu tau turėtų būti kaip tik,- pamerkė akį man ji.
-Štai kodėl aš tave taip myliu,- priėjus prie jos apkabinau.
-Pasiilgau tavo šiltų apkabinimų Bel.
-Aš tų laikų pasiilgau, kai buvom neišskiriamos draugės, bet manau tuoj vėl taip bus.
-Tai aišku, o dabar eik rinktis rūbus ir mes judam link parduotuvės,- ragina Džesė.
-O Dieve tu jau apsirengus,-  nustebau.
-Taip, bėk greičiau,- šyptelėjo ji man.
Po kelių minučių išlindau su nuostabaus grožio palaidine. Visa spalvota su dryželiais, apkritusi, lygiagretaus kirpimo. Jei būtų ilgesnė atrodytų kaip suknelė. Ir gražūs juodi šortukai. Tobula.
-Seksualu,- pradėjo juoktis Džesė.
-Nepatinka?- nuliūdau aš.
-Patinka, tiesiog nepratus matyti tavęs tokios.
-A tai gerai, galime eiti?
-Bėgam ne einam,- paragino Džesė.
Kadangi nuo Džesės namų parduotuvė arti tad mes jau po maždaug 5 minučių buvome vietoje. Eilė jau buvo gan didelė, bet mažesnė palyginus nei per koncertą. Turbūt dar nesusirinko visos iš pačio ryto. Laikrodis rodė 9 am, jie turi būti čia 1 pm, tad liko vienintelė išeitis gaudyti internetą ir tweet'inti įvairias nesąmones jame.
-Žinai noriu paklaust,- pasakiau Džesei.
-Įdėmiai,- atsakė ji.
-Mačiau kelis mano siūtus drabužius tavo spintoje, tai vis dėl to jie tau patiko ir nebeatidavei labdaros parduotuvei?
-Žinai, kai tu juos man atnešei buvo tamsu, tad galvojau jog tai visai kas kita, bet kitą rytą aš pastebėjau jog jie labai gražūs, be to twitter anketoje yra kelios foto su jais. Ką nematei nori pasakyt?- susidomėjo Džesė.
-Ai, sakau kur man jie matyti,- nusijuokiau.
O dabar, kad šiek tiek prastumtumėme laiką priėjome susipažinti su fanėmis. Ir jos buvo tikrai draugiškos. Pasipasakojome viena kitai kaip juos sutikome, kaip mes juos mylime, padainavome keletą dainų ir taip laikas prabėgo tikrai sparčiai. Pasigirsta merginų šūksniai, mes suglumusios šypsomės, nes supratom, kad jie jau čia.
-O Dieve tas nuostabus jų turo autobusas!!!- rėkiu kiek galiu Džesei, nes sunku dabar ką išgirsti.
-Eik tu saaaau, mes gausime jų autografus, Bela, aš myliu tave, sakau tai dėl to, nes kai pamatysiu juos iš taip arti aš numirsiu, mylėjau tave ir mylėsiu,- šaukia Džesė man į ausį.
-Durneee, nemirsi, turi savo Edvardą, aš mirsiu, nes Niall...- nebaigiau sakinio, nes iš autobuso išlipo penkios tobulybės.
Jie įėjo pro galinį įėjimą kiek supratau, nes apsauginiai juos vedė tolyn, o mes grūdamės per pagrindinį. Palyginus visai neblogai prasigrūdom, nes durys tikrai plačiai atidarytos. Laukiu nesulaukiu pamatyti juos vėl. Antra svajonė pildosi.

antradienis, balandžio 10, 2012

7

*Iš One Direction pozicijos*
-Tai rytoj pasirašinėjimai ar ne?- paklausė Harry.
-Taip Hazza,- atsakė jam Liam.
-Kažkaip laukiu,- pasakė Harry.
-Keista, nes amžinai skundies, kad rankas skauda po to,- nusistebėjo Liam.
-Heh man irgi keista, bet laukiu,- pritarė Niall.
-Hmm kaži dėl ko?- nusišypsojo jam Lou.
-Baik tu, net nesutiksiu aš tos panelės, tuo labiau bus taip, kad nepatiksiu aš jai,- atsiduso Niall.
-Na baaaik,- apsikabino jį Liam, kad nuramintų.
-Tiesiog bijau, žinau kaip visada būna, tikrai išeičiau jeigu ne jūs ir ne fanės iš Airijos ir UK, ir tos kurios buvo su mumis ir palaikė nuo pat Torn.
-Nesielvartauk, tu žinai kiek panų atiduotų viską, kad tik tave pamatytų? Jau nekalbu apie apsikabinimą, pasirašymą, ištartą "Labas",- pasakoja jam Liam.
-Na gerai gal ir yra tokių, bet jų mažiau ir man skaudu, suprask, aš ne tu, tu ne aš,- išrėžė Niall greitai, kad spėtų pabaigti sakinį neuždusęs.
-Viskas kreipiam temą kitur viskas bus gerai,- patapšnojo per petį Zayn,- tu jai patiksi aš žinau, nemanau, jog ji kokia directonator.
-Ką bepasakysi tai dažniausiai būna tiesa,- su palengvėjimu atsakė jam Niall.

pirmadienis, balandžio 09, 2012

6

*Iš Belos pozicijos*
Dievulėliau, išėjau iš koncerto, o man vis dar girdisi WMYB, buvo nepakartojama, visos dainavome dainas ir pasijaučiau kaip devintame danguje, fanės tiek daug nerėkė, o daugiau dainavo. Manau berniukams tai padarė tikrai didelį įspūdį. Su Džese galvojome užvažiuoti į Mc Donald's, bet kadangi prisiminiau, jog laikausi dietos, nusprendėme nuvažiuoti pas ją ir pasigaminti salotų. Reikia mesti svorį. Ir taip jau priaugau šešis kilogramus. Paskambinau mamai ir pasakiau, jog pasiliksiu pas Džesę miegoti, truputį pakalbėjome apie koncertą ir kaip sutikau Džesę. O su pačia Džese šnekėjomės visą naktį apie juos. Apie tuos laikus, kai verkdavome, kai būdavome nevilty, po trend'ų jog jie niekada mūsų nepastebės. Apie koncertus ir paneles, kurioms pasisekdavo nusifotografuoti ar jas pa'followindavo. Apie žavų airį, Hazzą, šaukštų priešą, Dj Malik ir BooBear. Ach tik su ja galima taip iš širdies pasikalbėt ir išsilieti apie meilę Niall, kiek jaudindavausi dėl jo dėl direcnator stumimų ir visa kita, juk jis man buvo visas pasaulis, neskaitant kitų keturių vaikinukų. Ir taip laukiu dienos kai pasirašinėjimai vyks, pagaliau galėsiu pamatyti juos iš labai arti.

sekmadienis, balandžio 08, 2012

5

 *Iš One Direction pozicijos*
-Na ką vaikinai, tuoj turėsime eiti ant scenos, linkiu gerai padainuoti ir sužavėti šias merginas,- su milžiniška šypsena veide pasakė Harry.
-Ei, gi jau ir taip jas sužavėję esam,- nusijuokė Zayn.
-Darom bendrą apsikabinimą?- paklausė Liam ir nusišypsojo Niall'ui.
Jie apsikabino ir išbėgo į sceną. Garsų banga iš karto pasipylė. Pasisveikino ir pradėjo savo pasirodymą.
Atrodė jog čia kątik įvyko koks teroristų išpuolis. Bet ne, čia tik directioners. Ėjo daina po dainos iš albumo "Up all night" keletas žodžių ir visa kita...
Po pasirodymo važiuodami namo aptarinėja fanes ir koncertą.
-Šitos fanės turbūt pačios nerealiausios, sutinkat?- su šypsena taria Zayn.
-Žinai tikrai labai geros, kartu dainuoja, nerėkia kaip išprotėjusios, aišku kažkiek rėkė, bet ne taip garsiai ir dažnai,- galvoja apie koncertą Harry.
-Va dėl to rėkimo tai buvo malonu klausytis, kaip jos dainuoja, o ne rėkia, jau buvo pradėję užknisti tai,- pritarė Louis.
-Aha,- be nuotaikos atsiduso Niall.
-Ei, ko toks be nuotaikos?- susirūpino Liam.
-Ai pavargau ir tiek,- šyptelėjo Niall.
-O gal tiesiog neradai tos panelės tobulybės, ką?- mikliai susiprato Lou.
-Ai nenusišnekėk,- dirbtinai nusijuokė Niall,- iš vis nesikabinėk. Užvažiuojam pavalgyt į Mc?
-Gerai, visai norėčiau pavalgyti!- sutiko Zayn.
Jų autobusiukas pasuko link Mc Donald's užėję į vidų pamatė būrelį fanių. Jos buvo keturios. Labai mielos ir malonios. Apsikabinome, pasikalbėjome, pasirašėme ir nuėjome pavalgyti kaip normalūs žmonės, visai negarsūs. Toks geras jausmas, kai nesutinki daug fanių ir gali ramiai valgyti.

šeštadienis, balandžio 07, 2012

4

PO SAVAITĖS

*Iš Belos pozicijos*
Na ką pagaliau atėjo lemtingoji diena: One Direction koncertas. Įsijungusi jų dainas sau niūniuoju ir renkuosi ką patogaus ir gražaus apsirengus ten. Kad juos pakerėčiau reikia atrodyti stulbinamai. Ai ką čia svaigstu, net nepastebės, gal nebent akies krašteliu pastebės kuris. Ir tai mažai tikėtina. Tik per pasirašinėjimą... Nors ir tai pamirš po kelių sekundžių, juk ten bus žymiai gražesnių už mane, tuo labiau kitos gal mokės kaip nors su jais pasikalbėti, o aš juk netokia, jei jau vaikino praeinančio gatve nesugebu užkalbinti tai ką kalbėti apie One Direction. Išsirinkau ką apsimauti. Savo senai nešiotą palaidinę panašią į Louis: baltą su mėlynais dryželiais ir patogius, gražiai figūrą aptempiančius džinsus. Aišku aksesuarai. Mano baltas laikrodis ir nauja plaukų gumytė, kad plaukai netrukdytų. Truputį pasistaipau prieš veidrodį, patikrinu ar viskas gerai. Truputį pateplioju veidą špakliumi ir išlyginu taip, kad atrodytų jog jo nėra. Įsimaunu į savo "Nike" mėlynus kedukus ir judu link automobilio. Po valandos aš jau sėdu į automobilį ir važiuoju link arenos, kur vyks koncertas. Mama palinki sėkmės "Tikiuosi gerai pasilinksminsi, kai baigsis paskambink." Taip būtinai, kaip gi nepaskambinus, kas daugiau namo parsiveš. Nusijuokiau ir einu link arenos vartų. Oho, na ir eilė... Na bet taigi One Direction, čia tau ne rusų popso atlikėjas gi atvažiavo su senu savo turu, o vaikinai iš UK. Oi kaip laukiu juos pamatyti realiai. Belaukdama pastebėjau Džesę, ji buvo keliomis merginomis arčiau nei aš. Pašaukiau ją. Ji atsisuko, pamatė mane ir išėjusi iš eilės atsistojo prie manęs. Pasisveikinome ir pradėjome šnekučiuotis, gan senai jos nemačiau, tad buvo puiki proga aptarti gyvenimą, kol laukėme. Džesė pasirodo susirado vaikiną Edvardą, bet vis dar neprarado meilės šiems britams. Paklausiau kaip jis reaguoja į tai jog jai jie patinka. Ir ji atsakė jog vieną kartą, kai ji buvo pasimatyme su juo ji pasakė, kad jis panašus į Liam iš One Direction, kitą kartą per pasimatymą jos namuose jis atsinešė gitarą. Ji atidarė duris ir išgirdo "More than this"... Pasakojo, jog negalėjo patikėti, kad jis taip pasistengė dėl jos. Na ką galiu pasakyti pavydas turint tokį vaikiną. Jis tobulas, aišku One Direction patys pačiausi, bet šis turbūt šeštasis pagal tobulumą. Kaip visad šneku nesąmones. Sulaukėme eilės pradžios, bilietai patikrinti ir mes einame į salę. Abi labai laimingos, kad mes pagaliau čia. Pasigirsta merginų balsai ir klykimai, daug užsieniečių čia susirinko.

penktadienis, balandžio 06, 2012

3

*Iš Niall pozicijos*
Mintyse: negaliu užmigti, vis matau tą nuostabaus grožio merginą su užrašu "Narnija wants 1D", kaži, o manęs ji irgi nori? Ai Niall, baik, su savo nesąmonėm... Bet ne jei rimtai. Kaži koks jos twitter, rytoj reiktų pažiūrėti tą video, gal bus užsirašius ant nuotraukos? Tokią merginą tikrai nevisur pamatysi. Aš jos negaliu pamiršti, įstrigo galvon. Na, bet kad ir kaip bebūtų ji iš Narnijos... Kad ir sutikčiau ją, kad ir susibendrautume, mes niekada negalėtume būti kartu. Vadybininkai to tikrai neleistų, tuo labiau mes iš UK, o tai toli nuo šios šalies. Taip bemąstant aš ir užmigau...

ketvirtadienis, balandžio 05, 2012

2

*Iš One Direction pozicijos*
-Ei, laukiat koncerto Narnijoj? Kaži bus ten gražių panelių?- klausia Zayn.
-Žmogau, tu ką nematei video "Narnia wants 1D" ar kažkaip panšiai, nepamenu kaip vadinas,- nustebęs paklausė Harry.
-Kokį dar video?
-Ai tiksliai gi miegojai kai mes žiūrėjom,- šyptelėjo Harry.
-Ė, tai parodyk.
-Neprisimenu. Niall, tu nepameni to video kur Narnijos panos siuntė?
-Aha, tuoj šuvesiu,- kaip visada pilna burna maisto ateina Niall,- pats, net nemačiau iš tiesų to video, bet pamenu, kai jis buvo trend'ų viršūnėse.
-Na tai kaip simpatiškos? - klausia Harry.
-Aha, ir dar tiek daug nuotraukų, - pritarė Zayn.
-Tu pažiūrėk, ką aš matau dabar, - apšalęs pasakė Niall, -sustabdyk video trumpam.
-Ką, Niall, patiko panelė?- pašaipiai paklausė netikėtai už jo nugaros atsiradęs Louis.
-O taip. Vidutinio ilgumo plaukai, žalios akys ir toks mielas veidas, žinai ji tobulas merginos idealas. Norėčiau ją sutikti koncerte.
-Ūlialia Niall įsimylėjo, tai ką jau Miranda nebepatinka?- vėl Louis šaiposi.
-Dieve, baigsi tu kadanors? Gi ji tik labai gera draugė. Gerai sutarėm mes būdami Amerikoj,- greit atsikirto Niall.
-Gerai, gerai gi tik erzinu tave, mažasis airi,- Louis kumštelėjo Niall į nugarą.
-Kur Liam iš vis?- keisdamas temą paklausė Niall.
-Aš čia!- iš virtuvės pašaukė Liam.
-Ką ten darai? Atnešk man sumuštinį,- paprašė Niall.
-Nešk čia savo subinę ir pats susitepk, aš tau ne tarnaitė.
-Jei eisi teptis sumuštinio tai sutepk ir man,- pasakė Harry.
-Ir man,- kartu pasakė Zayn ir Louis.
-Pff, iš vis tada nesitepsiu, einu miegot.
-Labanakt!- pašaukė Liam.
-Manau metas visiems eiti, jau 1 am,- pasakė Zayn ir nupėdino link miegamojo.
Iš paskos ėjo Liam, o Louis su Harry pasiliko žiūrėti filmo, kurio šiandien premjera per TV.

trečiadienis, balandžio 04, 2012

1

*Iš Belos pozicijos*
"O, Dieve, pagaliau pagaliau pagaliau!!!" rėkiu viduje. Jei galėčiau garsiai rėkti, manau tėvai tikrai pagalvotų jog aš jau ir paskutinius varžtelius praradau. Na, o dabar apie tai dėl ko tiek džiaugtis? One Direction koncerto bilietai mano rankose. Tikrai negaliu patikėti. Pagaliau pamatysiu savo dievukus. Tiek ilgai laukiau to. Juk jie tokie įžymūs, o koncertą surengė Narnijoje. Nuostabu iki šiol netikiu tuo. Labai laukiu koncerto, pasirašinėjimo ir to jog pagaliau pamatysiu sodriai mėlynas Niall akis... Harry garbanas... Išgirsiu Liam balsą... Modelio veidą Zayn... Ir Louis šypseną... Tai buvo didžiausia svajonė po to, kai sužinojau apie juos ir ji išsipildė. Dabar beliko išpildyti paskutinę svajonę susijusią su jais. Tai kaip nors sutikti Niall vieną ir jį užkalbinti. Turbūt numirsiu, atsikelsiu iš numirusių ir vėl numirsiu, bet aš tai padarysiu. O dabar lekiu namo ir lauksiu artėjančio koncerto.