penktadienis, rugsėjo 28, 2012

43


*Iš Belos pozicijos*
Suskambo telefonas. Kaip gazelė nubėgau prie telefono, nes nujaučiau, kad tai jis. Ir taip telefono ragelyje švytėjo Niall vardas.
-Sveikas, zuiki. Labai labai pasiilgau tavęs? Kada grįšit?- nespėjus jam pratarti nė žodžio išpyškinau.
-Labas, saulele. Rytoj išskrendame. Ateisi pasitikti?- dar apsimiegojusiu balsu tarė.
-Pasiilgau tavo apsimiegojusio balso... Taip, kelintą nusileidžiate?
-Dar tiksliai nežinau, bet apie ketvirtą jau turėsime būti mašinoje, tad bent jau pusę keturių tikrai būsime.
-O tai labai gerai! Kaip vaikinai? Patenkinti?
-Taip viskas nuostabu! Tau labai patiks. 'Yeah we will doing what we do cause pretending like we're cool so tonight',- įsijautęs dainavo Niall.
-Aww, jau įsivaizduoju, vien tavo balsas tobulai tinka šiems žodžiams.
-Ačiū, ačiū. Ahh mes jau turime eiti. Ateeee,- užtęsė Niall.
-Sėkmės!
-Myliu,- padėjo ragelį jis.
-Aš irgi tave,- jau kalbėjausi su savimi.
Skraidžiau padebesiais, šokinėjau ir šokau pagal radijo leidžiamas dainas, pagaliau pamatysiu tą mielybę.

ketvirtadienis, rugsėjo 27, 2012

42


 *Iš One Direction pozicijos*
-Kur Niall?- paklausė susirūpinęs daddy direction.
-Iš kur man žinot, paskambink jam,- atsakė Louis.
-Vėluoja jis tik. Gi jam sunku. Kątik grįžo, o dar į Airiją, po to vėl čia,- pasakė Zayn.
-Gerai. Vis tiek dar daug laiko,- nurimęs atsakė Liam.
Po kelių minučių pasirodė ilgai lauktas airis.
-Sveikas, labas,- plūdo pasisveikinimai iš vaikinų.
-Pasiilgsiu Nandos...- nuleidęs akis iššovė Niall.
-Žadėjau išgirsti visai kitokius žodžius,- nusijuokė Louis.
-Belos taip pat,- nusišypsojo blondinas.
-Taip jau geriau,- apkabino Louis jį.
Po dviejų valandų lėktuvas jau turėjo išskristi. Visi paskutinį kartą pažiūrėjo į Londoną ir išskrido Švedijon ilgom ir varginančiom trim savaitėm.
Jau po kelių visi nusileido Stokholmo oro uoste. Daug fanių, daug ašarų, klyksmų, šypsenų ir fotoaparato blyksčių.

ketvirtadienis, rugsėjo 06, 2012

41


*Iš Niall pozicijos*
Pirmą kartą išlipau iš lėktuvo ir nemačiau nei viens pašėlusios fanės. Viskas kaip paprastame gyvenime, kurį gyvenau prieš tai. Žmonės vis atsisukinėdavo į mus, bet tuo viskas ir baigdavosi, niekas nepuolė ir neprašė nusifotografuoti.
-Labai jau ramu, aš aip nepripratęs,- tariau su gera nuotaika.
-Tai ir nereikia čia tų fanų, man stresą tik keltų,- nusijuokė Bela.
-Tai ką mano lėktuvas į Airiją už pusvalandžio...
Pastoviniavome geras penkias minutes susikibę rankomis ir žiūrėdami vienas į kitą.
-Man jau metas,- pasakiau. Ji mane apkabino, girdėjau kaip kūkčioja ir kaip greitai plaka jos širdis,- viskas gerai, jei norėsi galėsi atvažiuoti.
-Bet aš negalėsiu, mano atostogos taip pat eina į pabaigą, pagal grafiką aš jau turėčiau pradėti ruošti kurti naują kolekciją.
-Kad tau taip neskaudėtų galiu išsiduoti, kad mes Švedijoje ilgai ir nebūsime. Tik kol viską įrašysime. Pamatysi, tai neprailgs.
-Sakai?
-Taip,- pabučiavau ją,- pasiilgsiu tavęs.
-Ir aš.
Nusitempiau lagaminą iki bagažo priėmimo skyriaus. Ir laukiau lėktuvo Airijon. Tada atgal į Londoną. Ir į Švediją.