trečiadienis, balandžio 04, 2012

1

*Iš Belos pozicijos*
"O, Dieve, pagaliau pagaliau pagaliau!!!" rėkiu viduje. Jei galėčiau garsiai rėkti, manau tėvai tikrai pagalvotų jog aš jau ir paskutinius varžtelius praradau. Na, o dabar apie tai dėl ko tiek džiaugtis? One Direction koncerto bilietai mano rankose. Tikrai negaliu patikėti. Pagaliau pamatysiu savo dievukus. Tiek ilgai laukiau to. Juk jie tokie įžymūs, o koncertą surengė Narnijoje. Nuostabu iki šiol netikiu tuo. Labai laukiu koncerto, pasirašinėjimo ir to jog pagaliau pamatysiu sodriai mėlynas Niall akis... Harry garbanas... Išgirsiu Liam balsą... Modelio veidą Zayn... Ir Louis šypseną... Tai buvo didžiausia svajonė po to, kai sužinojau apie juos ir ji išsipildė. Dabar beliko išpildyti paskutinę svajonę susijusią su jais. Tai kaip nors sutikti Niall vieną ir jį užkalbinti. Turbūt numirsiu, atsikelsiu iš numirusių ir vėl numirsiu, bet aš tai padarysiu. O dabar lekiu namo ir lauksiu artėjančio koncerto.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą