ketvirtadienis, balandžio 19, 2012

15

*Iš Niall pozicijos*
-Pabudome ir kelkimes, mielasis,- girdžiu Liam balsą.
-Kąąąą? Kiek valandų?!- supratau, jog galiu būti pražiopsojęs laiką atsikelti.
-5:30. Išgirdau sms tavo tai pažadinau,-atsakė jis man.
-5:30? Juokauji?- vos neužrėkiau.
-Kas yra?- paklausė susirūpinęs Liam.
-Aš turiu lėkti į miestą. 6 am jau turiu būti prie "Senojo" parko,- greitai išrėžiau ir jau bėgau link vonios, bet Liam sustabdė ir įdavė man telefoną į rankas.
-Kas ta Bela? Čia gal ta kur twitter jos gavai?
-Taip. Susitarėm susitikti kol visi miega.
-Ne visi,- paprieštaravo.
-Nesikabinėk prie žodžių ir praleisk į vonią. Ir sutepk sumuštinių, laiko neturiu.
-Mhm...- su nusivylimo gaidele Liam nusliūkino virutvėn.
Skubiai nusiprausiau ir bėgau sumuštinių link. Greitai sukirtau ir padėkojau:
-Ačiū, bro,- nusišypsojau ir jau moviausi savo "Supra" kedus.
-Tik ačiū?- stovėjo apstulbęs Liam.
-Dėkui,- apkabinau jį. Tikiuos dabar patenkinta ši įnoringa panelė...
-Šitaip geriau. Sėkmės tau su Bela. Žiūrėk neprisidirbk,- patarė Liam.
-Aha, ate,- išlėkiau iš viešbučio.
Įsijungiau GPS susiradau tą parką. Jis netoli visai. Tfuu labai gerai už kokių penkių minučių turėčiau būti vietoje. Šiuo metu buvo 5:48, tad pilnai spėsiu ir į degalinę nueiti kavos pasiimti. Gaila taip anksti joks "Starbucks" ar kas nors kitas nedirba. Blogai miegojau. Bela galvoje buvo ne miegas. Siurbčiodamas kavutę jau buvau beveik vietoj prie parko vartelių. Ot kvailys... Ir neparašiau kurioj vietoj susitikti visai išgaravo iš galvos. Parašiau jai: "Sveika, kurioje tiksliai vietoje laukti tavęs? Aš prie vartelių." Įsidėjau telefoną į kišenę ir pamačiau paržygiuojančią princesę...
-Labas, taip ir galvojau tu būsi čia,- tarė ji nusišypsojusi nuostabia šypsena.
-Sve-eika, atrodai pritrenkiamai,- ji atrodė tiesiog nuostabiai.
-Baik. Nereikia čia lyžintis,- mačiau kaip nuraudo jos skruostai.
-Bet aš rimtai. Pamatęs tave pasirašinėjimuose galvojau jog tavo stiliukas toks sportinis, bet tai ką aš matau dabar...- visdar apstulbęs giriu ją.
-Ačiū, tu toks mielas,- nusijuokė.
-Einame prisėsti?- pasiūliau.
-Einame, beje kokią kavą geri?
-Skanią, nori paragauti?- nusijuokiau.
-Būtų garbė gerti Niall kavą.
-Garbė? Anokia garbė. Aš tik paprastas berniukas iš Mullingar.
-Tikrai paprastas,- ironiškai pasakė ji,- tu juk One Direction narys.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą