*Iš Belos pozicijos*
(N-14)
-Sveikos,- Liam pasisveikino su manimi ir Džese.
-Labas,- kartu ištarėme su Džese ir pradėjome juoktis.
-Sveika, tai tu ta dizainerė Niall mergina?- priėjusi paklausė Danielle. Ji nuostabi. Pagaliau turiu progą su ja susitikti.
-Taip tai aš,- nusišypsojau kuklia šypsena.
-Turėsi pastovią klientę,- nusijuokė Dani.
-Ei tai kur traukiam aš ilgai čia nesėdėsiu,- iškišęs galvą pro mašinos priekinį langą paklausė Harry.
-Na aš turiu citrininį pyragą ir šiaip visokio maisto, trumpam užtektų,- pasiūliau.
-Tai gerai važiuojam pas tave. O gatvė kokia?
-Arlington gatvė,- Niall atsakė už mane.
-O numeris?
-Dvyliktas,- atsakiau.
Atvažiavę visi išvirtome iš mašinos ir įėjome į mano namus.
-Žinai galvojau mažesni jie,- nusistebėjęs pasakė Niall.
-Na man reikia daug erdvės, o pinigų turiu pakankamai šiems dailučiams išlaikyti,- pasakiau.
-Sumuštinuuuuukai,- jau nuėjęs į virtuvę šaukė Niall.
Visi pradėjo juoktis.
-Tipinis Niall, neprarask kantrybės tu su juo,- patapšnojo per nugarą Louis ir nusijuokė.
-O fur pyrafas?- pilna burna paklausė Niall.
-Palauk truputį. Eik sėskis geriau, viskas bus. Kam arbatos?- paklausiau.
-Man ir man,- pasigirdo balsai.
-Tai kaip matau visiems. Tik juoda?
-Aha, taip,- atsakinėjo.
Atnešiau arbatos puodelius, Danielle jau buvo burkavo su Liam, Eleanor juokėsi iš Lou pokštų, Niall ir Harry bendravo su Džese. Gerai, kad turi ką veikt mano mielutė.
-Duokit lėkštės,- nekantraudamas paragauti jau supjaustyto pyrago paragino Niall,- įdėsiu visiem.
Pasivaišinę ir beveik viską suvalgę sėdėjom ir žiūrėjom televzorių, laukėm kol maistas susivirškins.
-Gal norit į klubą? Aš turiu daug energijos ir noriu išsikrauti,- įlindęs į telefoną pasiūlė Harry.
-Em būtų neblogai,- pritarė Louis ir pasižiūrėjo į Liam.
-Galim eiti,- sutiko ir Liam.
-Einam?- mielom akutėm pasižiūrėjo Niall į mane.
-Džese, nenori Edvardui pasiūlyti kartu?
-Ei, tai atsakysi,- nekantravo Niall.
-Palauk, nenoriu Džesės vienos palikt.
-Geraaaai.
-Žinai manau būtų smagu,- nusišypsojo, aš tada einu iki jo,- susirašysim, pupa.
-Gerai,- apsikabinome ir išlydėjau ją,- tai ką Nialler tikiuosi neprisigers tavo draugai.
-Nežinau, visko būna. Jie nesutvardomi.
Įlipome į mašiną ir pajudėjome.
-Po to parveši mus girtas kiaules, ane?- paklausė Harry Liam'o.
-O kur aš dėsiuos ką? Be to į kelią žiūrėk tu kiaule, o ne į mane,- juokėsi Liam.
-Žiūriu, tavo atsakymo laukiau gi,- akmeniniu veidu nusisuko nuo Liam.
Atvažiavę visi išsiskirstėme kas kur sau. O mes su Niall prie baro, užsisakėme Mohito ir laukėme pasirodant Džesės ir Edvardo.
-Žiūrėk kur Harry. Jam užtenka 2 minučių,- juokėsi Niall.
-Jis visada šitaip?
-Dažniausiai.
-Ir nieko nepridirba jis?
-Ta prasme?
-Apie ką pagalvojai?
-Apie vaikus.
-Niaaaaall. Aš džiaugiuos, kad negėriau Mohito dabar, būčiau viską išspjovus,- juokiaus kiek galėdama.
-Nu ką? Tik pasakiau ką galvojau.
-Gerai atsiprašau, bet ta prasme nuo panų, kad jis taip greit viską ar panašiai?
-Ne. Panos dažniausiai kaip ir jis pats būna per girtos, kad ką nors prisimintų, tai jokių nusiskundimų.
Pagaliau gavau atsakymą į savo telefoną, kad kita mūsų porelė jau pakeliui čia. O po kelių minučių jie ir pasirodė prie mūsų.
-Labas Edvardai,- pasisveikinau.
-Sveika, o Niall, malonu susipažinti,- truputį apstulbęs pasakė.
-Man taip pat,- paspaudė vienas kitam rankas.
Dj užleido tokią vežančia dainą, jog negalėjau atsilaikyti ir nusitempiau Niall į šokių aikštelę, įsišokome ir visai nepastebėjome, kaip laikas bėga.
-Pavargau, einam ko nors išgert?- pasiūlė.
-Einam. Man ką nors skanaus ir su alkoholiu,- įsijautusi į ritmą ėjau paskui Niall trepsėdama kojomis.
Jau buvom gerokai padauginę, nes labai troškino ir visiškai nebejautėm ribų, tiesiog taškėmės ir gėrėm vieną kokteilį po kito.
-Aš tuoj pradėsiu kalbėti savo gimtąja kalba, nebegaliu normaliai sakinio suraityti,- juokiausi,- ir aš visai rimtai.
-Nieko kaip nors,- atsakė ir pradėjome juoktis iš nežinia ko, jausmas lyg abu būtume kątik prisiriję narkotikų.
Išėjome anksčiau, šiaip ne taip sumaigėme žinutę Liam, turbūt su milijonu klaidų, nes net susikaupti normaliai negalėjome, galiausiai suradę Džesę pasakėme, jog jau einame. Kalbėjomės visą kelią apie visai nelogiškus dalykus.
-Kur mano raktai? Jei aš juos pamečiau?- atsigavusi ir visiškai blaivi visa panikoje atsisukau į Niall.
-Va čiaaa, išėmiau iš tavo kišenės, kol mano ranka buvo kažkur prie tavo dailios šiknos.
-Tu mažas iškrypėli,- įgnybiau jam į ranką.
-Ne nu, aš raktų galiu ir neatiduot už tokius poelgius.
-Tai kur tu tada miegosi, ką?- pabučiavau jį.
-Pas tave, nes aš tavęs neįleisiu,- juokėsi rakindamas duris.
-Mmm...- nužiūrėjau dabar aš jo subiniuką.
-Atsiprašau, ką jūs darote?- apkabinęs mane paklausė,- jūs tiesiog negalite šiaip imti ir graibyti šio brangaus subiniuko.
Pratrūkau juokais. Jis arba romantiškas arba grynas vaikas. Myliu jį tokį. Dar nepriėjome iki miegamojo o jo rankos kilo mano liemeniu. Pradėjom bučiuotis, suvėliau jo plaukus. Kritom į mano sofą mano rankos nevaldomai atsegė Niall marškinėlius. Jis bučiavo mano kaklą ir keliavo vis žemiau ir žemiau. Iš tiesų buvo gan nepatogu ant tokios siauros sofos, bet man patiko tai. Braižiau Niall nugarą, o jis vis aistringiau mane glamonėjo...