KITĄ DIENĄ
*Iš Belos pozicijos*
Suskambo žadintuvas. Staigiai atsikėliau iš lovos. Jau sapnuose sapnavau kaip mes su Niall vaikštome parke, po to prisėdame ant suoliuko ir aš galiu įsižiūrėti į jo skaisčias žydras akis. Neįsivaizduoju ką rengtis. Dieve va čia tai problema, Bela... Ankščiau tau būdavo ne taip svarbu, bet šiandien. Nors ko čia stumiu ant savęs. Čia ne šiaip susitikimas. Čia susitikimas su Nialler. Kuisiuosi savo spintoje ir radau neblogą derinuką. O jei bus šalta tai Niall mane apkabins. Gerai gerai nesvejokim. Pakentėsiu ir šaltyje. Nors saulė ir tvaiskiai šviečia pro mano langus, nemanau, kad bus itin šilta. Juk Balandžio rytas. Tad pažiūrėjau į laikrodį, kuris rodė 5:03 ir nuėjau vonios kambario link. Nusiprausiau veidą šaltu vandeniu. Tikra atgaiva. Manau suvalgysiu jogurtą ir pradėsiu rengtis. Nėra jau tiek daug laiko. Kadangi autobusai dar nevažiuoja turėsiu pėsčiomis keliauti iki "Senojo" parko. Apsimoviau baltą suknelę su juodais taškučiais, aksominį švarkelį ir nuvalkiotus pavasarinius batelius. Ne itin originalu. Bet aš sukurta kurti rūbus kitiems žmonėms, o ne sau ar tiesiog pirkti madingus rūbus. Mano laisvalaikis skirtas ne parduotuvėms. Susisukau plaukus į kuodą ir prisegiau kaspinėlį, kuris derintųsi su mano apranga. Perbraukiu lūpas blizgiu ir išeinu. Laikrodis rodė 5:30. Kol nueisiu jau bus 5:50. Mano nuostabai išėjus į kiemą buvo labai šilta. Parašiau Niall žinutę: "Labas, aš jau keliauju link parko, tikiuosi nepramiegojai? :)" Einu toliau. Galvoju ką reikės jam pasakyti, kaip su juo bendrauti, ką daryti, kaip elgtis, kaip jaustis. Vis daugiau klausimų sukasi mano galvoje... Neįsivaizduoju. Dar iki šiol mane kankina jausmas, kad čia tik nuostabus sapnas ir aš visdar neatsikėliau...
nu pzdc nu auguste varaaaaaaai! :D
AtsakytiPanaikinti