PO SAVAITĖS
*Iš Belos pozicijos*
Na ką pagaliau atėjo lemtingoji diena: One Direction koncertas. Įsijungusi jų dainas sau niūniuoju ir renkuosi ką patogaus ir gražaus apsirengus ten. Kad juos pakerėčiau reikia atrodyti stulbinamai. Ai ką čia svaigstu, net nepastebės, gal nebent akies krašteliu pastebės kuris. Ir tai mažai tikėtina. Tik per pasirašinėjimą... Nors ir tai pamirš po kelių sekundžių, juk ten bus žymiai gražesnių už mane, tuo labiau kitos gal mokės kaip nors su jais pasikalbėti, o aš juk netokia, jei jau vaikino praeinančio gatve nesugebu užkalbinti tai ką kalbėti apie One Direction. Išsirinkau ką apsimauti. Savo senai nešiotą palaidinę panašią į Louis: baltą su mėlynais dryželiais ir patogius, gražiai figūrą aptempiančius džinsus. Aišku aksesuarai. Mano baltas laikrodis ir nauja plaukų gumytė, kad plaukai netrukdytų. Truputį pasistaipau prieš veidrodį, patikrinu ar viskas gerai. Truputį pateplioju veidą špakliumi ir išlyginu taip, kad atrodytų jog jo nėra. Įsimaunu į savo "Nike" mėlynus kedukus ir judu link automobilio. Po valandos aš jau sėdu į automobilį ir važiuoju link arenos, kur vyks koncertas. Mama palinki sėkmės "Tikiuosi gerai pasilinksminsi, kai baigsis paskambink." Taip būtinai, kaip gi nepaskambinus, kas daugiau namo parsiveš. Nusijuokiau ir einu link arenos vartų. Oho, na ir eilė... Na bet taigi One Direction, čia tau ne rusų popso atlikėjas gi atvažiavo su senu savo turu, o vaikinai iš UK. Oi kaip laukiu juos pamatyti realiai. Belaukdama pastebėjau Džesę, ji buvo keliomis merginomis arčiau nei aš. Pašaukiau ją. Ji atsisuko, pamatė mane ir išėjusi iš eilės atsistojo prie manęs. Pasisveikinome ir pradėjome šnekučiuotis, gan senai jos nemačiau, tad buvo puiki proga aptarti gyvenimą, kol laukėme. Džesė pasirodo susirado vaikiną Edvardą, bet vis dar neprarado meilės šiems britams. Paklausiau kaip jis reaguoja į tai jog jai jie patinka. Ir ji atsakė jog vieną kartą, kai ji buvo pasimatyme su juo ji pasakė, kad jis panašus į Liam iš One Direction, kitą kartą per pasimatymą jos namuose jis atsinešė gitarą. Ji atidarė duris ir išgirdo "More than this"... Pasakojo, jog negalėjo patikėti, kad jis taip pasistengė dėl jos. Na ką galiu pasakyti pavydas turint tokį vaikiną. Jis tobulas, aišku One Direction patys pačiausi, bet šis turbūt šeštasis pagal tobulumą. Kaip visad šneku nesąmones. Sulaukėme eilės pradžios, bilietai patikrinti ir mes einame į salę. Abi labai laimingos, kad mes pagaliau čia. Pasigirsta merginų balsai ir klykimai, daug užsieniečių čia susirinko.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą