pirmadienis, balandžio 30, 2012

18


 *Iš Belos pozicijos*
*You're insecure don't* suskambo telefonas ir net nepažiūrėjus kas skambina atsiliepiau.
-Labas,- pasigirdo pažįstamas balsas.
-Niall?
-Aha. Mes rytoj taip pat būsime UK. Norėsi susitikti kokią popietę?
-O!- teištariau iš nuostabos,- būtinai.
-Na tada puiku. Dar susirašysim. O aš jau lekiu paskui vaikinus. Iki,- greitai suburbėjo Niall.
-Sėkmės,- tariau ir padėjau ragelį.
Hmm kaži mano Džesė jau grįžo namo? Skambinu tai panelytei. Nieks nekelia ragelio. Po penkių minučių ji man paskambina atgal.
-Sveeeeeika!- užrėkiau,- pasiilgau tavęs, Saulyt.
-Labas, ir aš,- be nuotaikos atsakė.
-Kur nuotaikos? Kaip varžybos?
-Tas ir yra blogiausia...
-Kaaaas?- susirūpinau.
-Pavargau tai žiauriai. Nes estės yra galiūnės kažkokios. Nesugebėjom mes jų įveikti. Jų reakcija į kamuolį žaibiška, o smūgiai... Viena man mėlynę įmūrijo kojon,- girdėjau pyktį jos balse.
-Vargše tu mano... Žinai, žiauru, bet viskas taip greitai susiklostė... Rytoj aš jau būsiu UK. "Vogue" fotosesija, rūbai. Esu laiminga, bet kartu ir ne.
-O sveikinu, o kodėl nelaiminga? Dieve, gi svajonė tavo.
-Ai visų pirma apleisti mokslai, antra - tu. Nebesusitiksim. Manau dabar rimtai apleisime savo draugystę...
-Ilgam tu ten???- išgąstį buvo galima išgirsti jos balse.
-Na, kiek supratau, mėnesiui, o jei bus super duper minčių audra sukurti ką nors naujo, ir jei tiems stilistams tai patiks pasiliksiu ilgiau.
-Bent su Niall turėsi proga labiau susibendraut,- nusijuokė.
-Aha turėsiu,- neslėpiau džiugesio,- bet mokslaaaai. 12 klasė, baigiamieji, o manęs nebus. Manau neverta juos laikyt iš vis. Geriau pabėgt nuo jų. Nes žinai visos tos temos, kartojimai. Nespėsiu. Gal išsisuksiu. Visvien ne man socialiniai ar teisiniai mokslai.
-Pastebėjau,- juokiasi ji,- man turėtų pasisekti. Vistiek tėvai išaiškina man visas tas nesąmones. Bet aš jau gal bėgu lovytėn. Pavargau, nusilpau ir nebenoriu gyventi šią akimirką. Paskambinsi kai būsi Londone.
-Saldžių, pupa.
-Geros kelionės, žirniuk,- nusiuntė ji man oro bučkį telefonu ir padėjo ragelį.
Daiktus susidėjau. Liko dar laiko. Einu susitvarkysiu tašę, pasigaminsiu pavalgyti, pabendrausiu su mama. Pasitarsime dėl visko. Laikas greičiau prabėgs.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą