pirmadienis, balandžio 09, 2012

6

*Iš Belos pozicijos*
Dievulėliau, išėjau iš koncerto, o man vis dar girdisi WMYB, buvo nepakartojama, visos dainavome dainas ir pasijaučiau kaip devintame danguje, fanės tiek daug nerėkė, o daugiau dainavo. Manau berniukams tai padarė tikrai didelį įspūdį. Su Džese galvojome užvažiuoti į Mc Donald's, bet kadangi prisiminiau, jog laikausi dietos, nusprendėme nuvažiuoti pas ją ir pasigaminti salotų. Reikia mesti svorį. Ir taip jau priaugau šešis kilogramus. Paskambinau mamai ir pasakiau, jog pasiliksiu pas Džesę miegoti, truputį pakalbėjome apie koncertą ir kaip sutikau Džesę. O su pačia Džese šnekėjomės visą naktį apie juos. Apie tuos laikus, kai verkdavome, kai būdavome nevilty, po trend'ų jog jie niekada mūsų nepastebės. Apie koncertus ir paneles, kurioms pasisekdavo nusifotografuoti ar jas pa'followindavo. Apie žavų airį, Hazzą, šaukštų priešą, Dj Malik ir BooBear. Ach tik su ja galima taip iš širdies pasikalbėt ir išsilieti apie meilę Niall, kiek jaudindavausi dėl jo dėl direcnator stumimų ir visa kita, juk jis man buvo visas pasaulis, neskaitant kitų keturių vaikinukų. Ir taip laukiu dienos kai pasirašinėjimai vyks, pagaliau galėsiu pamatyti juos iš labai arti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą