penktadienis, balandžio 06, 2012

3

*Iš Niall pozicijos*
Mintyse: negaliu užmigti, vis matau tą nuostabaus grožio merginą su užrašu "Narnija wants 1D", kaži, o manęs ji irgi nori? Ai Niall, baik, su savo nesąmonėm... Bet ne jei rimtai. Kaži koks jos twitter, rytoj reiktų pažiūrėti tą video, gal bus užsirašius ant nuotraukos? Tokią merginą tikrai nevisur pamatysi. Aš jos negaliu pamiršti, įstrigo galvon. Na, bet kad ir kaip bebūtų ji iš Narnijos... Kad ir sutikčiau ją, kad ir susibendrautume, mes niekada negalėtume būti kartu. Vadybininkai to tikrai neleistų, tuo labiau mes iš UK, o tai toli nuo šios šalies. Taip bemąstant aš ir užmigau...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą