antradienis, sausio 22, 2013

Atsisveikinimo žodis

Esu nepunktualiausias, tingiausias ir viską pamirštantis žmogus. Taip pat vis negalėdavau jos pabaigti, nes trūkdavo žodžių arba tiesiog nebuvo idėjų. Atsiprašau. Turbūt jau buvot ir pamiršę, kad mano istorija išvis egzistuoja. Na ji nėra ypatinga. Ir ji turėjo baigtis visai kitaip, tačiau nežinojau, kaip perteikti savo mintis. Turiu dar iki dabar užsilikusių dalių, kurių nepanaudojau, nes man tai atrodo gumos tempimas, neįdomu, tiesmukiška. Nors ši istorija taip pat labai jau nuspėjama. :D ir tiesiog turiu gana daug darbų atlikti... Bet ačiū visiems tiems žmogučiams, kurie skaitė ir mane palaikė. :) Bučkiai. VIso!
P.S.
Gal dar kada ir parašysiu čia. Bet nebe istoriją... :) <3