penktadienis, birželio 01, 2012
25
*Iš Niall pozidijos*
Užsisakiau kambarį viešbutyje. Jau vėlu, nenorėjau žadinti Liam ir jo šeimos, be to man atrodo jau ir autobusai iki jo kaimuko nebevažinėja. Atsisėdęs į fotelį parašiau Liam, kad šiandien pabūsiu viešbutyje, nes vėlu. Belai rašiau visą naktį, kol pagaliau po dešimties žinučių sulaukiau atsakymo: "Labas, Niall. Čia Belos mama. Malonu, kad rūpiniesi ir pats, bet prašau, parašyk jai rytoj. Ir mes ir ji norim miego, o dėl nuotraukos... Ją rytoj išspausdins sulietą, tiek ir tesimatys." Akmuo nuo širdies nusirito perskaičius. Einu ir aš jau į lovą. Reikia išsimiegoti.
*Brr brr* ryte pradėjo urgzti telefonas ir išblaškė mano sapnus. Žinutė nuo Belos, kad nueičiau nusipirkti laikraštį. Geriau jau neisiu, nieko matyt nenoriu. Gaila lagamino neturiu, užsidėčiau gobtuvą ir akinius, galėčiau beveik nepastebimai grįžti į Liam namus. Reiktų pasiimti visus daiktus ir ilgesniam laikui apsistoti viešbutyje, o po poros dienų į Mullingar. Pasiilgau šeimos ir draugų... "Labas.x Nelabai gerai ten vakar išėjo. Norėčiau susitikti, nes po to skrisiu į Airiją, tad... Gal kaip nors tu pas mane ar aš pas tave. Ahh nežinau, nieko nesugalvoju..." Išsiunčiau. Gal ji ką nors sumąstys? Po kelių minučių ji atrašė: "Labas. xx žinok ir pati nežinau. Londoną pažįstu mažiau nei tu. Gal į kokį muziejų? :D na supranti, darbo diena, nemanau, kad daug žmonių rasi." O ji tikrai sumani. Atrašiau jai: "Gera idėja. Tai tu pagalvok į kokį norėtum ir susitiksim. ;)" Po 5 minučių gavau atsakymą: "Eina sau ką suradau! Mes eisim į dizaino muziejų. Shad Thames gatvėje. Man būtų įdomu tokiame apsilankyti. Tinka? :)" Dizaino muziejus? Turbūt įdomiau nei kokiame senovinių daiktų ar kitų nesąmonių muziejuje. Nors maisto muziejus būtų tobula, bet... "Tinka. :) Kada? x" Bela: "Būk ten 11 am. Lauksiu." Na ką sutarta. Einu į parduotuvę kokią, paieškosiu džemperio su gobtuvu, o tada gal į maisto parduotuvę. Pavalgysiu ir galėsiu judėti link to muziejau Sah Thames gatvėje. Apsimoviau kedus susišukavau plaukus ir pajudėjau link artimiausios geresnės rūbų parduotuvės. Gerai, kad fanių dabar nėra, nespėjo užpulti su laikraščiu. Ir radau labai neblogą vienoje mažoje parduotuvėlėje. Moteris mane atpažino ir žinojo mano vardą. Keista, kad tokio amžiaus taip pat domisi mūsų grupe ar bent jau žino kas mes. Ji pasiūlė mėlyną megztinį, paskutinį. Kuris buvo kaip tik man. Užmačiau wayfarer'ius. Gal ir neprošal būtų akiniai, kad kuo mažiau mane matytų viešumoje. Apsipirkęs nugrybavau link "Supermarket" nusipirkau kolos ir šaldytą picą.
Pavalgęs pažiūrėjau į laikrodį. Rodė 20 minučių po 10. Įsijungiau internetą ir susiradau Britanijos taksi numerius. Iki tos gatvės man kaip tik apie 30 minučių kelio. Bežvilgčiojant pro langą, kol atvažiuos taksi nužiūrinėjau visus priešais mane esančius buto langus. Ir ten buvo viena directioner'ė kuri pastebėjo mane. Nežinau ar nufotgrafavo ar ne, bet greitai užsklendžiau užuolaidas ir išėjau į gatvę. Taksi jau laukė manęs.
-Į Shad Thames gatvę,- pratariau ir pajudėjome link sankryžos.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Pagaliau sulaukiau naujos dalies!!!! Fainai rašai! :) lauksiu daugiau!
AtsakytiPanaikintiYay :)
AtsakytiPanaikintiNa laiko trūkumas, tad negalėjau įkelti. Beje, ačiū :)))*
AtsakytiPanaikinti