sekmadienis, gegužės 20, 2012

x

Augustė vėl jūsų atsiprašo, kadangi durnos mokytojos nori knygas pabaigti ir namų darbų prikrauna, o dar pratybos, kontrai... Dailės peržiūra. Žodžiu darbais užsivertus, neturiu laiko pakurt. Tad pasižadu jums nuo birželio kurti vos ne kiekvieną dieną. :)
Btw ačiū jums už 1k peržiūrų. It means a lot for me. :* Jūs labai labai labai fainos, šypsena buvo iki ausų, kai 1000 pamačiau. :D
Esu užmačius keletą "nepatinka", tad parašykit po dalimi, kas nepatiko, visada atsižvelgsiu į tai ir pasitaisysiu, be kritikos yra negerai gyventi, be liaupsių taipogi. :D
O čia nepagailėkite 9 minučių ir pasižiūrėkite, susigraudinau truputį. :")


1 komentaras: