Btw ačiū jums už 1k peržiūrų. It means a lot for me. :* Jūs labai labai labai fainos, šypsena buvo iki ausų, kai 1000 pamačiau. :D
Esu užmačius keletą "nepatinka", tad parašykit po dalimi, kas nepatiko, visada atsižvelgsiu į tai ir pasitaisysiu, be kritikos yra negerai gyventi, be liaupsių taipogi. :D
O čia nepagailėkite 9 minučių ir pasižiūrėkite, susigraudinau truputį. :")
Lauksim tęsinio :)
AtsakytiPanaikinti