antradienis, gegužės 15, 2012
24
*Iš Belos pozicijos*
O dieve... Mama mane užmuš. Naujoji dizainerė pradėjo po truputį kilti karjeros laipatais ir rytoj sulauks skandalo. Ir ne su šiaip kokiu vaikinu. O su Niall Horan iš One Direction. Kitaip jokio triukšmo ir nebūtų kilę jei ne jis. Reikėjo jam mane pabučiuoti. Bent būtų apsižiūrėjęs prieš ką bučiuoja... Niall, Niall... Pagaliau parsiradau į viešbutį. Kai viešbučio padėjejas mane pamatė ir paklausė, kodėl aš apsipylusi ašaromis tik tada supratau, jog verkiau. Pati to net nejutau. Bėgau ir galvojau kas bus rytoj. Keliais angliškais žodžiais jam paaiškinau, jog kažkas įkrito į akį ir nieko baisaus. Įsiveržiau į savo numerį. Mama iškart pastebėjo, kad kažkas ne taip.
-Brangute, kas nutiko?
-Maaaam,- puoliau jai į glėbį,- buvome su Niall susitikime ir jis pabučiavo mane, ir tada mus nufotografavo kažkas... Tik atvykau ir jau skandalas. Mane užsivaikys directioners su šakutėmis ir ta ponia iš "Vogue" susidarys blogą nuomonę apie mane.
-Bela. Bela. Bela,- kartojo ji, kol atsipeikėjo,- tai tikrai nepergeriausias tavo poelgis. Bet manau būna baisiau. Tikiuosi supras ji ir visi kiti. Na gal neišpūs niekas didelio burbulo, ką?
-Neišpūs? Iš tokių nesąmonių dar ir ne tokių išpučia...
-Melskis, kad bent nuotrauka būtų susiliejusi,- šyptelėjo man ir nuvalė kelias ašaras nuriedėjusias iki skruosto.
-Kad ir... Svarbiausia, kad nieks neįtartų, jog tai aš. Juk žmonių aplink kažkiek irgi buvo.
-Baik. Viskas gerai bus. Nesureikšmink. Jei 1D fanių nebuvo reiškia viskas bus ne taip blogai.
-O jei buvo??? Ką gali žinoti. Gal kur nors pasislėpusios po kokiu krūmu jos viską matė. Gal kiti žmonės domisi šia grupe. Nelaukiu rytojaus. Taip nelaukiu...
Mama kietai mane apkabino ir paguodė. Net nepajutau kaip užmigau ant sofos. Ten mane mama ir paliko visam likusiam vakarui, kol pati kiek girdėjau per miegus, su kažkuo kalbėjosi telefonu. Padėdavo ragelį ir vėl skambindavo.
Kitą rytą atsikėliau su skaudančia galva. Nežinau kodėl, bet ji labai smarkiai skaudėjo. Turbūt per daug jaudinausi. Pusryčiai jau garavo ant staliuko. Pramerkiau akis. Mama šypsojosi ir metė man į galvą šios dienos laikraštį.
-"Nepažįstamoji bučiuoja Niall. Nauja mergina ar tik fanių erzinimas?"- pasakė mama tuo pat metu kai skaičiau antraštę.
-Visai neblogai,- nusišypsojau,- nei plaukų spalva, nei veidas matos.
-Spėk kas visą naktį dirbo prie telefono?
-Rimtai? Kas čia buvo? Kaip?- klausinėjau susidomėjusi.
-Skambinėjau visiems laikraščiams kol pagaliau prisikasiau. Ir susitarėm, dėl susieliejusios nuotraukos. Pervedžiau truputį pinigų, kadangi nenorėjau mokėti labai daug, tad jie ją tik suliejo. Bent tiek gerai ką?
-Šis rytas vis dėl to netoks jau ir blogas,- apkabinau savo didvyrę ir pakštelėjau į žandą,- ačiūūū.
-Niall parašyk, kad laikraštį nusipikrtų ir nesijaudintų. Daug jis ten žinučių vakar prirašė,- juokiasi ji.
-Ei negražu landžioti po žinutes. Tai asmeniška.
-Atsiprašau, tenorėjau pasakyti tam įkyriam žmogučiui, kad nustotų rašinėti ir leistų man ir tau pamiegoti,- numetė ji šelmišką šypseną.
Perskaičiau sms. Netgi dešimt vien nuo Niall. Ir viena Džesės. Pamiršau jai paskambint... Atrašiau Niall, jog viskas visai neblogai susiklostė bent mano pusėje. Ir paskambinau Džesei.
-Atsiprašau, kad...-pertraukė ji mane.
-Bela, pagaliau. Ačiū. Man kažkas negerai. Pykstuosi su savimi tėvais, Edvardu. Visu pasauliu.
-Kodėl? Kas nutiko? Pasispasakok.
-Na nežinau. Susinervinau per daug. Nerimavau. Per daug svarbiai į viską žiūrėjau...
-Į ką? Gali nenutilti? Labai nepatogu tave už liežuvio 'traukti',- susierzinus pasakiau.
-Varžybos, Harry, Edvardas.
-Em varžybas padedam į šalį kol kas. Aiškini kas čia per trikampis iš dviejų kampų?
-Nebesuprantu ar tikrai myliu Edvardą. Vakar pamačiusi tas foto iš Australijos, kur jis... Toooooks...
-Nu koks? Ir kas? Harry ar ne? Koks jis? Sakyk, nemalk čia Džes!
-Seksualus. O dieve... Ar tu matei tuos raumenukus, visus tuos bicepsus, tricepsus ir dar bala žino kokias raumenų dalis.
-Ir vien dėl to, kad tu susilydei, pradėjai abejoti ar myli Edvardą? Juokauji?
-Ne vien dėl to...
-Dėl ko?
-Tiesiog prasidėjo kažkokia nesutarimų virtinė.
-Ei angelėli, nesisielvartauk. Manau tu tik pervargai. Juk tiek daug įvykių per vieną savaitę. Pasakyk Edvardui, kad ne tu, o aš noriu, kad pasilaikytumėte vienas nuo kito atokiau, jog tu pervargusi po virtinės įvykių ir po savaitės vėl susitikit.
-Hmm na gal. Turbūt dar tas stresas, jog ilgai ruošėmės rungtynėms ir nieko. Turbūt per daug. Užtenka tada apie mane, kaip tau sekasi?
-Neskaitant vos nekilusio skandalo, kaip per sviestą!
-Ūūū, kas čia per skandalai?- taip ir galvojau, kad Džesė susidomės tuo.
-Žodžiu, buvome Starbucks su Niall ir ja norėjom skirtis, bet jis staiga mane pabučiavo ir kažkas mus nufotografavo...- ji neleido vėl man pabaigti.
-Kąąąąą? O dieve dieve dieve. Čia ką rimtai? Nemeluoji?- pasipylė klausimų lavina.
-Gal pabaigt leisi?- pradėjau juoktis.
-Na tęsk tęsk.
-Tai va ir mama perskambino visus laikraščius ir susitarė, jog nuotrauką sulietų mano labui. Pirmosios dienos, o aš jau būčiau su skandalu.
-Oi vaikyti... Džiaukis, kad tavo mamukas gerai moka reikalus tvarkyt ir tave prastumt,- juokiasi Džesė.
-Galvoji nesidžiaugiu? Aš jau galvojau būsiu susikirtus visą savo karjerą jos pradžioje,- pradėjau juoktis, nors tai ir nebuvo visiškai juokinga.
"Nešk sėdynę į valgomajį" girdžiu iš telefono ragelio.
-Aš jau turiu eiti, iki. Myliu, bučiuoju ir pasiilgau.
-Mua, mua Džes,- siunčiu jai oro bučinukus,- iki.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą