sekmadienis, gegužės 06, 2012

22


KITĄ DIENĄ


*Iš Belos pozicijos*
Fotosesija baigsis už gero pusvalandžio, tad rašau Niall žinutę: "Labas, už pusvalandžio baigiu šį pragarišką darbą, susitiksime kur?" *Potato* neilgai trukus girdžiu rėkiant telefoną. Niall atrašė: "Gerai, bet tu neskubėk, ilgas kelias nuo Holmes Chapel iki Londono. O aš maunuos batus ir važiuoju. :)" Visai jau... Važiuoja ir net nežino kur. "Ei o tai kur susitinkam? :O" Atsakymo laukiau geras penkias minutes, kol galiausiai jis atrašė: "Tai gal centre prie Starbucks? Ilgai galvojau kur ir manau čia geriausia vieta." Dar ir kaip ilgai tu galvojai... Išsiunčiu sms: "Gerai, lauk manęs apie 6 pm. x" Nusišypsojau į telefono ekraną ir toliau sau švytinčiu veidu žiūrėjau kaip vyksta fotosesija.
*Potato* po pusvalandžio pasigirsta mano telefono garsai. O jau turbūt Niall pasigedo manęs. Beismaudama striukę pagalvojau. Išsitraukusi telefoną pamačiau jog jau 3 sms... 2 nuo Niall, 1 nuo Džesės. Niall per klaidą išsiuntė man dvi visiškai identiškas žinutes, jog po 10 minučių bus vietoje. Cha, aš po maždaug tiek pat laiko irgi būsiu ten. O Džesės: "Kątik supratau, kaip man tavęs trūksta... Kai būsi laisva paskambink. Niekada dar nesijaučiau taip kaip dabar. Net Edvardo rūpestis nepadeda. Nežinau kodėl, bet man tavęs reikia. LABAI. Myliu myliu. Man nurovė stogą nuo to pamišimo kaip noriu pakalbėt su tavim. Aš rimtai. Po koncerto aš negalėjau suprasti vieno dalyko. Kaip aš galėjau gyventi visus tuos mėnesus be tavęs??? Paskambink kai būsi laisva. Maldauju. xx" Einu visa susigraudinusi... Džesei rimtai nurovė stogą. Gal į galvą iš kamuolio gavo per tinklinio varžybas. Kokia stipri estė turbūt kai smogė padavimą... Taip eidama prie "Starbucks" jau matau tą šaunuolį belūkuriuojantį ir vis besidairantį į šalis. Pamatęs mane pradėjo šypsotis ir pamojavo man. Aš atgal. Jis pajudėjo link manęs, o aš pagreitinau žingsnį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą