ketvirtadienis, gegužės 03, 2012

20


*Iš Belos pozicijos*
Londonas. UK sostinė. Mintis apie šį miestą tik viena: Svajonių miestas nieko daugiau. Su mama važiuojame tiesiai į žurnalo biurą. Tarsimės ir visa kita. Sakė ims interviu iš manęs. Kinkos dreba vien tik pagalvojus. Ko paklaus, ką reikės atsakyt. Jau rytoj atsakinėsiu į klausimus... Poryt fotosesija. Hmm tikiuosi modeliui patiks rūbai. Vėliau važiavome į viešbutį "The Trafalgar". Išvydus jį, apšalau. Pirmą kartą gyvenime gyvensiu penkių žvaigždučių viešbutyje, pačiame Londono centre. Išlipus iš automobilio viešbutis atrodė dar didingesnis. Nuėjome į registratūrą. Susipažinome su personalu, kuris nuvedė mus į kambarį. Vidus neapsakomas. Viskas blizga švara. Kvepia prabangiais kvapais. Visi itin paslaugūs ir eleganiški, o aš viena kaip iš kaimo vidurio su džinsais ir kedais. Net mama padoriau atrodė už mane šiuo metu, kuri taip pat mėgsta tokį stiliuką. Atsiguliau į lovą. Pasijutau jog aš rojuje. Minkšta, patogu, šilta, tobula... Kaži ką dabar veikia Nialler?

2 komentarai: