pirmadienis, rugpjūčio 27, 2012
40
*Iš Belos pozicijos*
Per dvi dienas nusikaliau, kaip reikiant. Visa raudona, nes perdegau Saulėje, dabar sėdime abu kambaryje vėsinamės po kondicionieriumi ir planuojame rytojaus dieną. Niall telefoonas pradėjo vibruoti.
-Klausau,- atsiliepė jis,- aha. Kada? Rimtai? Kodėl? Bet aš atostogose. Jau nupirkti? Mhm pasakysiu...
Iš pokalbio supratau, kad nieko gero.
-Kas buvo?- paklausiau.
-Šiandien vakare turime išvažiuoti... Mes pradėsime įrašinėti antrąjį albumą.
-Šaunu...- nuleidau akis.
-Neliūdėk, mes dar prasitęsime šias atostogas vėliau,- apkabino mane,- o dabar kraunamės daiktus! Bilietai ir žmogus mūsų jau laukia oro uoste,- pabučiavęs tarė.
Viską susidėję išsiregistravome iš viešbučio ir judėjome link taksi, susikibę rankutėmis ir kalbėdamiesi apie kitų atostogų planus. Visiškai nenorėjau iš čia išvažiuoti, jau buvau pripratusi prie aplinkos, klimato ir malonių žmonių. Čia šilta ir visada šviečia saulė. Dabar jau net nežinau kada vėl teks pasideginti...
Po kelių valandų jau sėdėjome lėktuve ir skridome atgal į UK. Grožėjausi kraštovaizdžiu iš paukščio skrydžio ir galvojau apie naująją rūbų kolekciją. Niall tuo metu skaitė žurnalą apie One Direction ir Justin Bieber.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą