sekmadienis, rugpjūčio 26, 2012

39


(Tampu nebepareiginga... Vasara kalta. :D)
3 DIENA SALOJE

 *Iš Niall pozicijos*
Ryte atsikėlęs bandžiau pakelti Belą. Bet ji lyg užmušta miegojo. Įjungiau telefoną ir paleidau Calvin Harris - Let's Go ft. Ne-Yo. Šokio ritmu nuėjau iki vonios kambario.
-Galim įeiti?- žiovaudama Bela pabeldė į duris.
-Nebent nori pamatyti mane nuogą.
-Būtų visai neblogai.
-Tai užeik,- juokiausi.
-Ne ačiū, susitvarkyk. Beje tau parašė.
-Gerai.
Išėjęs iš vonios paėmiau telefoną į rankas. Liam skambino kelis kartus. Ramybės. Man reikia ramybės. Vis dėl to neignoravau Liam ir perskambinau. Pasirodo jis nežinojo, kad aš išvažiuoju ir pasiteiravo kaip Graikija ir visa kita. Ši informacija taip greitai plinta...
-Aš jau susiruošus! Einam pavalgyt?- apsikabinusi mane iš nugaros pabučiavo į skruostą.
-Einam,- užsikėlęs ją ant nugaros pradėjau žygiuot.
-Ėėė ramiau, eržile.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą