ketvirtadienis, rugsėjo 06, 2012

41


*Iš Niall pozicijos*
Pirmą kartą išlipau iš lėktuvo ir nemačiau nei viens pašėlusios fanės. Viskas kaip paprastame gyvenime, kurį gyvenau prieš tai. Žmonės vis atsisukinėdavo į mus, bet tuo viskas ir baigdavosi, niekas nepuolė ir neprašė nusifotografuoti.
-Labai jau ramu, aš aip nepripratęs,- tariau su gera nuotaika.
-Tai ir nereikia čia tų fanų, man stresą tik keltų,- nusijuokė Bela.
-Tai ką mano lėktuvas į Airiją už pusvalandžio...
Pastoviniavome geras penkias minutes susikibę rankomis ir žiūrėdami vienas į kitą.
-Man jau metas,- pasakiau. Ji mane apkabino, girdėjau kaip kūkčioja ir kaip greitai plaka jos širdis,- viskas gerai, jei norėsi galėsi atvažiuoti.
-Bet aš negalėsiu, mano atostogos taip pat eina į pabaigą, pagal grafiką aš jau turėčiau pradėti ruošti kurti naują kolekciją.
-Kad tau taip neskaudėtų galiu išsiduoti, kad mes Švedijoje ilgai ir nebūsime. Tik kol viską įrašysime. Pamatysi, tai neprailgs.
-Sakai?
-Taip,- pabučiavau ją,- pasiilgsiu tavęs.
-Ir aš.
Nusitempiau lagaminą iki bagažo priėmimo skyriaus. Ir laukiau lėktuvo Airijon. Tada atgal į Londoną. Ir į Švediją.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą