penktadienis, rugsėjo 28, 2012
43
*Iš Belos pozicijos*
Suskambo telefonas. Kaip gazelė nubėgau prie telefono, nes nujaučiau, kad tai jis. Ir taip telefono ragelyje švytėjo Niall vardas.
-Sveikas, zuiki. Labai labai pasiilgau tavęs? Kada grįšit?- nespėjus jam pratarti nė žodžio išpyškinau.
-Labas, saulele. Rytoj išskrendame. Ateisi pasitikti?- dar apsimiegojusiu balsu tarė.
-Pasiilgau tavo apsimiegojusio balso... Taip, kelintą nusileidžiate?
-Dar tiksliai nežinau, bet apie ketvirtą jau turėsime būti mašinoje, tad bent jau pusę keturių tikrai būsime.
-O tai labai gerai! Kaip vaikinai? Patenkinti?
-Taip viskas nuostabu! Tau labai patiks. 'Yeah we will doing what we do cause pretending like we're cool so tonight',- įsijautęs dainavo Niall.
-Aww, jau įsivaizduoju, vien tavo balsas tobulai tinka šiems žodžiams.
-Ačiū, ačiū. Ahh mes jau turime eiti. Ateeee,- užtęsė Niall.
-Sėkmės!
-Myliu,- padėjo ragelį jis.
-Aš irgi tave,- jau kalbėjausi su savimi.
Skraidžiau padebesiais, šokinėjau ir šokau pagal radijo leidžiamas dainas, pagaliau pamatysiu tą mielybę.
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Turbūt kitos dalies nebesulauksim :( ...
AtsakytiPanaikinti_______________
emosistorija.blogspot.com
Aš tiesiog nelabai turiu laiko, nes šiomis dienomis turiu daug darbų, bet pasistengsiu įkelti. Atsiprašau :(
PanaikintiSveika,
AtsakytiPanaikintiTik dabar atradau tavo blogą ir manau čia užsuksiu dar ne kartą :)
Aš taip pat rašau blogą, jei bus noro užsuk:
http://martynagriciunaite.blogspot.com/
o malonu. :) užsuksiu ir aš į tavąjį. :)
Panaikinti