(Išsitrynė dalis perrašiau naują ir gavos nesąmonė, atsiprašau.)
1 DIENA SALOJE
*Iš Belos pozicijos*
Nusileidę pamatėm tikrai nekokį vaizdą, gyvenime nebuvau mačius panašaus į šį oro uostą. Kad ir kiek mažai esu keliavusi, supratau, kad čia tikrai nekoks oro uostas. Oro uosto pavadinimo normaliai nesimatė, palmės užstojo.
-Kas per...- garsiai pareiškė blondinas ir parodė į palmes.
-Graikija Niall, Graikija.
-Normaliai...
Nusigavę iki viešbučio atsigavom... Bent jau mūsų miestas gražus. Nes važiuojant link jo matėme daug gyvenviečių, net negaliu tų miestelių pavadinti miesteliais, nes viena pagrindinė gatvė nusėta viešbučiais, restoranais ir parduotuvėlėmis, keli namai toliau pašalinėse gatvelėse ir daugiau nieko.
-Ooo,- išsižiojausi žiūrėjau kur gyvensime.
-Kas?
-Kaip rūmai.
-Esu ir geresniame buvęs,- pasimaivė jis.
-Oi oi,- pastūmiau airį.
Išsikraustę daiktus, persisukę laikrodžius į vietinį laiką, nusprendėme pasivaikščioti aplink miestą. Didžiausią saloje. Ne va Rhodes sostinę.
-Žinai galvojau pas mus pilis didelė,- grožėjausi.
-Žinai galvojau esu matęs didelę.
Pasidomėję labiau apie miesto gynybinę sieną nustebome. Ji tęsiasi per visą šį miestą ir yra didžiausia ir seniausia Viduržemio jūros regione. Pavakare pagaliau išslinkom iš čia, susiradom taksi ir važiavom į viešbutį.
-Tai ką rytoj veikiame?- paklausė Niall.
-Einam degintis.
-Čia ilgai nepasideginsi.
-O sakiau, kad visą dieną? Mes gi net miesto neišvaikščiojom viso.
-O neee.
-Taip taip. Ne ant gulto po skėčiu gulėt atvažiavai. Naudokis proga, atostogos. Baltas kaip sūris tu. Pasižmonėk,- aiškinau
-Aš ir nenoriu į juodaodį pavirst.
-Bet, reikia apsimesti vietiniais,- juokavau.
Kaip fainiai, labai patiko :))
AtsakytiPanaikintiBet vis delto manau, jog Palangos oro uostas daug prastesnis :DD
Ačiū.
PanaikintiDeja, ten palyginus geras. :D
Autorius pašalino šį komentarą.
PanaikintiBus dar kada nors tęsinys? :)
AtsakytiPanaikintiShit! Pamiršau absoliučiai... Atsiprašau. Šiandien arba rytoj. Einu rašyt. :)
Panaikinti