šeštadienis, liepos 07, 2012

35


PO 3 DIENŲ
*Iš Niall pozicijos*
(Buvau Graikijoje, tad kankinau jus. :D)
Žiūrėjau pro langą ir stebėjau vis didėjančius vandens lašus, tiesiog neįsivaizduoju kaip Bela galėjo taip bjauriai pasielgti. Žengiant pro vartelius neryškiai pamačiau moterišką siluetą. Mama atidarė duris, girdžiu švelnų balsą primenantį Belos. Bet ji negalėtų čia užeiti, galbūt mamos draugė. Ji lipa laiptais aukštyn.
-Niall,- tik pravėrusiose duryse išvydau Belą,- prašau pasikalbėkime.
-Nėra ko kalbėti, ir taip viskas aišku,- nulipęs nuo palangės atsainiai atsakiau ir padėjau gitarą ant žemės.
-Tiesiog tas vaikinas, aš jo net nepažįstu, prašau patikėk.
-Patikėk... Taip sako žmonės kurie meluoja.
-Bet aš nemeluoju, jei jis būtų mano vaikinas aš tikrai nesibelsčiau į Airiją, neskambinčiau Eleanor'ai, kad ji paklaustų Louis, kur tu gyveni.
-O kodėl ne, gal sieki šlovės ir vien dėl tos priežasties su manim susidėjai?
-Ne. Kaip aš galėčiau taip pasielgti... Juk tu pirmas mane užkalbinai, paprašei twitter, aš tik paprasta fanė, kaip ir visos, kurios svajoja vieną dieną tapti vieno iš 1D merginomis,- ji pravirko ir apsikabino mane, jaučiau jos greitą širdies plakimą ir kūkčiojimą,- apkabink mane jei vis dėl to atleisi man.
Mama žiūrinti pro praviras kambario duris taip pat verkė. Negalėjau jos neapkabinti. Kad ir kaip skaudžiai pasielgė su manim, aš tikiu ja. Negalėjau netikėti, kai mačiau 2 mylimus žmones liejančias upelius. Pabučiavau ją.
-Aš tikiuos tai tiesa,- pasakiau ir dar stipriau priglaudžiau.
-Ačiū Niall, o jau galvojau reikės grįžti namo ir toliau žliumbti vienai,- nušluosčiau jai nuo akių ašaras,- myliu tave.
-Aš tave.


2 komentarai: